Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Mala_Mi 22:24, 14 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Zima 2011/2012 była łagodniutka


oj u nas była chyba najgorszą zimą jaka była.. zero śniegu i poniżej -30. To była zima wielu strat w ogrodzie..

Czytam Twoja historię i śmieje się do rozpuku.. nawet eMusiowi fragmenty czytam .... prawie moja historia.. ja tylko budowli dodatkowych w ogrodzie nie stawiałam z wyjątkiem szklarni.. ale jak to wszystko cieszyło.

Po wejściu na forum radość z jednego kwiatka samosiejki czy malinki przestała już tak cieszyć...... błoga nieświadomość jest czasami całkiem niezła.


Masz pięknie poukładane fotki w albumie.. ja mam tylko posegregowane na kompie datami. W dodatku jedno lato sobie wykasowałam Ale też wszytko fotografowałam..... jakbym wiedziała, że trafię na forum i się przyda

A pierwsze tujki co Ci padły to chyba były cyprysy.. wyglądają prawie identycznie... i niestety przemarzają cholery.

Pochwałą eMusiowi za huśtawkę Muszę mego zmobilizować.. tylko u nas czasu brak.. są pilniejsze rzeczy.. ale plan na zaś jest .
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Rumianka 22:45, 14 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Zdjęć mam sporo, ale jak to w ,zyciu bywa, aparat foto już wiekowy, baterii dokupić nie mogę, karta pamięci pamięta chyba króla ćwieczka, więc sztrumu czyt. prądu w baterii jest niewiele i szybko rozładowuje się. Dlatego wgrywanie zdjęć zabiera mi tyle czasu. Ale ogólnie jest "łokiej".
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
L00zak 22:47, 14 wrz 2015


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
No jeszcze jakieś 2,5 roku Ci zostało, super raz jeszcze
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Mala_Mi 00:21, 15 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rumianka napisał(a)
Zdjęć mam sporo, ale jak to w ,zyciu bywa, aparat foto już wiekowy, baterii dokupić nie mogę, karta pamięci pamięta chyba króla ćwieczka, więc sztrumu czyt. prądu w baterii jest niewiele i szybko rozładowuje się. Dlatego wgrywanie zdjęć zabiera mi tyle czasu. Ale ogólnie jest "łokiej".


To dlaczego nie zrzucisz fotek z aparatu na komputer???
Potem się je zmniejsza w programie (ja to robię w PhotoScape bo prosty w obsłudze, szybki i darmowy) i wrzuca na forum. Foty zmniejszone do 600x600 wchodzą błyskawicznie, zmniejszanie idzie jeszcze szybciej.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Dominika11 07:13, 15 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
No fajnie to wszystko wygląda Koniczynka ciekawa
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Rumianka 20:10, 15 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Chociaż wokół było jeszcze szaro buro, tuje biły po oczach zielenią

Wyrosły bratki samosiejki jakie ładne

Przy suficie drewutni pojawiło się gniazdko ptasie

z 6-ciu jajeczek wykluło się 5 ptaszków
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 20:21, 15 wrz 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
oj jakie slodkie chyba im sie w Twoim ogrodzie spodobalo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 20:31, 15 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Ptaszki podczas nauki latania co chwilę zaliczały glebę, tu przy wejsciu do piwnicy

rozpoczęłam likwidację skalniaka

rośliny zostały przesadzone

zebrane kamienie i posiana trawka

która zdążyła już wykiełkować
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 20:36, 15 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Nowab rabata zaczyna "żyć"

tu z szerszej perspektywy

no i z boku od strony patio

jeszcze z przodu, bo by się obraził
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 20:46, 15 wrz 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Nowab rabata zaczyna "żyć", widząć jakies tam efekty harowałam ze zdwojoną siłą, by jak najszybciej zrobiło się ładniej

tu z szerszej perspektywy

no i z boku od strony patio

jeszcze z przodu, bo by się obraził
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies