Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

frezja 22:11, 29 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Rumianka napisał(a)

Wiem, że powtórzenia nasadzeń tworzą spójną całość...i ten trop jest fajny. Ale mnie najbardziej wzięło na bordowe drzewka, by dodać trochę koloru roślinami...Trawnik przed ławką jest dość spory dlatego umyśliłam właśnie to miejsce...Ale nawet rezygnując z tego pomysłu (ze ścieżką) drzewka mogę dosadzić przecież w rabacie po obu stronach ławki w jakiejś tam stosownej odległości...może tak byłoby lepiej? I dać sobie święty spokój ze ścieżką...?
Otóż to.... Mogą to być np.śliwy Nigra.Coś borda nie umiem załapać


____________________
Ewa - Ogrodowy song
Rumianka 22:14, 29 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
I na tym chyba zostanie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
frezja 22:22, 29 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Rumianka napisał(a)
I na tym chyba zostanie...
____________________
Ewa - Ogrodowy song
ElaS 22:24, 29 kwi 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Podziwiam te plany, rysunki. Ja tak nie potrafię. Muszę odnosić się do konkretów. Postawić, przymierzyć. Jakoś wyobraźnia przestrzenna szwankuje czy cosik
____________________
Malwowy ogród
la_estrellita 22:28, 29 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Ja tam się do planowania nie nadaję, to wiadomo, więc nie pomogę ale przyglądam się i kibicuję .
____________________
Agnieszka Gutlandia
makadamia 07:34, 30 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
frezja napisał(a)
Otóż to.... Mogą to być np.śliwy Nigra.Coś borda nie umiem załapać




O! Pasuje mi ta wersja!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Rumianka 08:34, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
Dziękuję kochane babki, za poświęcony czas na moje wymyślanki i pomoc w planowaniu. Ostatecznie zostaje ta końcowa wersja Ewy, którą zresztą miałam w głowie już od zimy, ale tak to jest..., że człowiek chce coś udoskonalić, poprawić, ale nie zawsze to słuszna droga, no i tak wyszło u mnie. Biję się w piersi...i jeszcze raz dzięki...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 08:38, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
ElaS napisał(a)
Podziwiam te plany, rysunki. Ja tak nie potrafię. Muszę odnosić się do konkretów. Postawić, przymierzyć. Jakoś wyobraźnia przestrzenna szwankuje czy cosik

Dotychczas wszystkie rabaty były mojego autorstwa (też rysowane setki razy na karteluszkach), ale pod wpływem innych ogrodów wpadł mi do głowy pomysł ze ścieżką...no i utknęłam, bo zabrakło pomysłu co dalej z tym fantem zrobić, dlatego poprosiłam o pomoc...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 08:40, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
la_estrellita napisał(a)
Ja tam się do planowania nie nadaję, to wiadomo, więc nie pomogę ale przyglądam się i kibicuję .

Widzisz Agnieszko...w moim przypadku sprawdziło się stare powiedzenie..."ile trzeba nazmieniać, żeby nic się nie zmieniło..." Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 18:25, 05 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10270
Moja majówka...
złotlin kwitnie jak szalony

Po obu stronach czerwonej ławeczki posadziłam po 2 Nigry...

____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies