Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Aurelllia 12:40, 27 maj 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Elisko współczuję bardzo strat Nie martw się, wszystko posprzątasz i znowu będzie pięknie
Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza niestety, ze skrajności w skrajność, a dopiero tak naprawdę sezon się zaczyna.....
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
hankaandrus_44 13:32, 27 maj 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
Tak, tak, co się stało to już się nie odstanie, a trzeba tego nie rozpamiętywać i na nowo ręce zakasywać. Mam nadzieję, że znów pokażesz piękne zdjęcia ze swego ogrodu.

U mnie takich ulew nie było, ot kapuśniaczek, z czego się cieszę.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Rumianka 15:16, 27 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Aurelllia napisał(a)
Elisko współczuję bardzo strat Nie martw się, wszystko posprzątasz i znowu będzie pięknie
Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza niestety, ze skrajności w skrajność, a dopiero tak naprawdę sezon się zaczyna.....

Cały problem w tym, że zejście do piwnicy i garażu jest niżej poziomu działki, a jak lunęło, to ogród został zalany w jednej chwili a woda nie zdążyła wsiąknąć i zalało "podziemie"...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 15:18, 27 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
hankaandrus_44 napisał(a)
Tak, tak, co się stało to już się nie odstanie, a trzeba tego nie rozpamiętywać i na nowo ręce zakasywać. Mam nadzieję, że znów pokażesz piękne zdjęcia ze swego ogrodu.

U mnie takich ulew nie było, ot kapuśniaczek, z czego się cieszę.

Z grubsza już uprzątnięte, najgorzej, że śmierdzi stęchlizną, bo nie wszystko dało się wynieść i zanim tamto wyschnie, to zapach będzie się utrzymywał...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
la_estrellita 21:09, 27 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Współczuję bardzo. Fajne gary dostały Twoje begonie .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Rumianka 21:44, 27 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
la_estrellita napisał(a)
Współczuję bardzo. Fajne gary dostały Twoje begonie .

Kilka lat temu gary wynorałam na złomowisku...mam takie 3 szt.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:58, 27 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Przy robieniu nowej rabatki likwidowałam część trawnika. Trawę po wyschnięciu wytrzepałam i ziemia poszła z powrotem na rabatę. Ale, ale, co się okazało, posypałam po zrobieniu korą i o dziwo w korze wyrosło mi mnóstwo trawy. Nie mogłam uwierzyć, że w korze znalazły się ziarna trawy... Ale eM przyznał się, że niedawno robił dosiewki na tym fragmencie trawnika, który ja zlikwidowałam. Wytrzepując ziemię poleciały i te luźne ziarenka trawy i mam zagwostkę jak to teraz zlikwidować...wyrywać, to zarobię się na amen, Na dodatek mam zepsute kolano, bo coś mi w nim przeskoczyło i noszę opaskę stabilizującą i mogę pielić tylko z wypiętymi 4-ma literami. a to niewygodna pozycja jak dla mnie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gogo 23:23, 27 maj 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dobrze zrobiłaś, kupując na pocieszenie rośliny
Odgarnij korę i połóż na tej młodej trawce gazety lub namoczone kartony, może zdusisz i nie wyrośnie.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 19:31, 28 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Rumianka napisał(a)
Na poprawę humoru posadziłam begonie...

i bardzo dobrze zrobiłaś
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Rumianka 15:45, 29 maj 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
gogo napisał(a)
Dobrze zrobiłaś, kupując na pocieszenie rośliny
Odgarnij korę i połóż na tej młodej trawce gazety lub namoczone kartony, może zdusisz i nie wyrośnie.
O jaki fajny pomysł mi poddałaś...Dzięki.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies