Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 22:05, 09 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Dorii napisał(a)
Ale u ciebie już wiosennie, u mnie zimno i tulipany dopiero nieśmiało zaczynają.

W sobotę myślałam o tobie bo byłam w z młodym na urodzinach jego koleżanki w waszej hali sportowej.

Dorii, jaka szkoda, że wcześniej nie napisałaś, że tu będziesz...a mogło być nieplanowane spotkanko ogrodowiskowe...byłoby fajnie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:13, 09 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
gogo napisał(a)
Obejrzałam Twoją przepiękną wiosnę, szczególnie zachwyciły mnie łany hiacyntów, tulipanów i oczywiście pierwiosnków

Te od Ciebie mają się dobrze, bo kwitną i planuję zrobić z nich sadzonki /choć się trochę boję, że mi padną/.

U wilczomlecza to żółte, to są właśnie "kwiatki", czyli tak naprawdę podsadki.

Dzięki za wspaniałą relację z wycieczek, choć w ten sposób mogę "zwiedzić" piękne miasta Polski.

Lubię kamienie, Twoje bardzo ciekawe

Grazynko dziękuję za milutkie słowa...Cieszę się, że pierwiosnki mają się dobrze...dziel je śmiało, podlewaj i nie padną. Zawsze dzielę o tej porze, mają czas przez sezon na rozrost kępki i znów wiosną jest dużo kwiatków...i tak na okrągło, dlatego mam ich dużo...
Wycieczki były bardzo udane, chociaż wejście na wieżę w Lidzbarku było męczące - 77 schodów, złapałam zadyszkę, natomiast na wieżę w Giżycku wjeżdżało sie windą na 37m. widoki super, ale na tarasie widokowym u góry barierka szklana, wrażenie lęku nie odstępowało...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:19, 09 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Kordina napisał(a)

Śliczne, drobne kwiecie, czy to ubiorek jednoroczny?

Bożenko, to ubiorek wieczniezielony, mam go od lat chyba 30 -tu, rozrasta się bardzo powoli...chcesz?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:22, 09 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
hankaandrus_44 napisał(a)
Czas pierwiosnków mnie też cieszy, a w tym roku, z uwagi na pogodę, wyjątkowo są dorodne.
Gratuluję całości ukwieconej i uporządkowanej. Nie to co u mnie. A przecież staram się.
Pozdrawiam cieplutko i zdrowia życzę.

Hanuś, dzięki za odwiedzinki i równieŻ zyczę zdróweczka i pozdrawiam...
Nocami są chyba przymrozki, bo rano roślinki wyglądają jak placki...ale podnoszą się na szczęście...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:26, 09 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Alija napisał(a)
Pięknie, kolorowo, kwieciście, wszystko dopieszczone.
Patrząc na Twój ogród stwierdzam, że muszę jutro koniecznie wykosić trawę.

Dzięki, dzięki, dzięki...lubię bardzo wiosnę taką ukwieconą...zresztą której pory roku ja nie lubię?...lubię każdą, aby była słoneczna, wilgotna i długa
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:30, 09 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Dorota321 napisał(a)
Jakie to śliczne, te białe drobne kwiatuszki. Chyba mam zakupione nasionka tej rośliny, jutro wysieję i w przyszłym roku chciałabym mieć w tym posadzone białe tulipany. Myślę, że byłby to duet idealny.

Te białe piękne drobiazgi, to ubiorek wieczniezielony, jak napisałam Bożence...mam go chyba od 30-tu lat...mogę Ci wysłać...napisz
Doris, Twoje kompozycje zawsze chwytają mnie za serce, są gustowne i przepiękne...masz dar w genach...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 22:57, 09 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ślicznie wyglądają i szczegóły i szerokie ujęcia
Na rabatach aż kipi!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 10:54, 10 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Rumianka napisał(a)

Bożenko, to ubiorek wieczniezielony, mam go od lat chyba 30 -tu, rozrasta się bardzo powoli...chcesz?

Elisko, jeśli chcesz mnie uszczęśliwić, to TAK! Bardzo chętnie, dzięki za propozycję
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Dorii 11:52, 10 maj 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Rumianka napisał(a)

Dorii, jaka szkoda, że wcześniej nie napisałaś, że tu będziesz...a mogło być nieplanowane spotkanko ogrodowiskowe...byłoby fajnie...

No szkoda, szczególnie że miałam teoretycznie 3h wolnego czasu, następnym razem się poprawię :⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
GorAna 11:57, 10 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Elisko, piękną masz wiosnę kolorową i radosną
Też tak lubię.
Zresztą, Twój ogród zawsze piękny.
Pełno w nim radosnych smaczków ☺️
Pozdrawiam z wietrznego Kamiennego
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies