Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 14:11, 16 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10285
Basieksp napisał(a)
Chyba nikt tak jak my cieszymy się z deszczowej pogody u nas też padało

Szczerze mówiąc kamień spadł mi z serca (prosto na nogi. tak mnie ucieszył ten deszcz...ale już dzis nie pada, a szkoda.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gogo 00:21, 17 maj 2023


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Rumianka napisał(a)
Grażynko, te sadzonki od Ciebie wszystkie przeżyły, podzieliłam je...a na fotkach pojedyncze sztuki...


Elisko, bardzo się cieszę, że rośliny nie tylko przeżyły zimę, ale i nadawały się do podziału
Ale szkoda, że nie wołałaś o więcej sadzonek, nie musiałabyś dzielić i dłużej czekać na urośnięcie.

Jeśli piszesz, że pierwiosnkom nic nie będzie, to spróbuję rozmnożyć, ale jak przekwitną.

Chwalę piękne, kolorowe rabaty, kwitnące drzewka i krzewy i oczywiście dzieła eMusia
Warzywnik zapowiada się wspaniale, truskawki też
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Rumianka 18:44, 17 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10285

Pergola do podpory clematisa Warszawska Nike dzisiaj wykonana, jeszcze ciepła... Ławka wymaga malowania.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 21:59, 17 maj 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Przyjemnie się tam będzie siedziało. Nawet w lusterku można się przejrzeć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 22:07, 17 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10285
gogo napisał(a)


Elisko, bardzo się cieszę, że rośliny nie tylko przeżyły zimę, ale i nadawały się do podziału
Ale szkoda, że nie wołałaś o więcej sadzonek, nie musiałabyś dzielić i dłużej czekać na urośnięcie.

Jeśli piszesz, że pierwiosnkom nic nie będzie, to spróbuję rozmnożyć, ale jak przekwitną.

Chwalę piękne, kolorowe rabaty, kwitnące drzewka i krzewy i oczywiście dzieła eMusia
Warzywnik zapowiada się wspaniale, truskawki też

Grażynko, ciągłe dzielenie roślin mam chyba w genach...nie usiedzę, żeby nie spróbować...i jak widać efekty są zadowalające...Z reguły nie przestrzegam odpowiednich okresów do sadzenia, czy przesadzania...bo przeważnie jest tak, że jakiś pomysł wpadnie do głowy, a rączki są już gotowe do działania...i rosnie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:15, 17 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10285
Joku napisał(a)
Przyjemnie się tam będzie siedziało. Nawet w lusterku można się przejrzeć.

Tak Jolu, jeszcze żeby było więcej czasu na te posiadówki, to byłoby super...Dziś 4 godziny pieliłam rabaty z podagrycznika...nie cierpię tego chwastu, bo rozrasta się w błyskawicznym tempie. Niedawno było wszystko usunięte i znów wylazło. Rozłogi urywaja się i nie można wszystkiego usunąć...Plecy krzyczą, że mają dość...oj mają.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Kordina 22:20, 17 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Będzie śliczny zakątek jak obrośnie clematisem, ja też czekam na mój
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Joku 22:39, 17 maj 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Podagrycznik to dla mnie jeden z najgorszych chwastów. No, może gorszy jest powój. Jego jeszcze trudniej wytępić.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 23:20, 17 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10285
Kordina napisał(a)
Będzie śliczny zakątek jak obrośnie clematisem, ja też czekam na mój

Lubię ten zakątek...a clematis ma kwiaty ciemnofioletowe..tak kwitł w ubiegłych latach.... Po bokach rosną róże więc też pewnie skorzystają z okazji, by podeprzeć się...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Ewa777 12:18, 18 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Zakątek bardzo ciekawy. Jak oglądam Twój ogród, to widzą sporo miłych zakątków do posiedzenia. Super, że pomyślałaś o miejscach do wypoczynku
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies