Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - trudne początki - Paula

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - trudne początki - Paula

AnnaCh 23:35, 15 paź 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Paula, ja tak na szybko, tylko pozdrowienia zostawię i idę spać, bo mam ciężki dzień, a jeszcze Ci celnicy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Filemon24 07:25, 16 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
zamiast hortensji levany i wims red proponowałabym jednak coś innego one są raczej takie mniej urodziwe niż pozostałe odmiany.
____________________
Dominika11 07:35, 16 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
w trawach to ja ci niestety nie pomoge, bo nie mam jeszcze praktyki, bo u mnie praktycznie wszystkie wsadzone dopiero pierwszy sezon
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
iwka 08:29, 16 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
paula23 napisał(a)


Nie usuwaj

No i chyba przy gracillimusie zostanę dziękuje za zdjęcia. Skoro masz już u siebie miskanty to może się orientujesz czy jeśli po niedzieli go posadzę to w przyszłym roku jest szansa uzyskać jakiś w miarę ładny efekt czy nie mam co na to liczyć?


wszystko zależy od sadzonki, chociaż jak sadziłam swoje ML to miały trzy kłoski na krzyż, a tak urosły przez lato że w szoku jestem Jak ziemia dobra i trochę podlejesz jakąś gnojówką to myślę że będą ładne już

edit. a te hortensje juz masz czy zamierzasz kupić dopiero? ja osobiście też nie przepadam za nimi, miałam w tym roku jakieś dwie pomyłki, ładnie wyglądały w fazie rozwoju kwiata, potem już były brzydkie, nie lubię takich niepełnych kwiatów, oddałam je
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Filemon24 08:49, 16 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
trawy szybko rosną najwolniej rośnie hakonechloa
____________________
paula23 10:14, 16 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011

Filemon24 napisał(a)
zamiast hortensji levany i wims red proponowałabym jednak coś innego one są raczej takie mniej urodziwe niż pozostałe odmiany.


To mnie nie pocieszyłaś a hakonechloa też planowałam kupić... w takim razie z nia chyba sobie daruje narazie...

iwka napisał(a)


wszystko zależy od sadzonki, chociaż jak sadziłam swoje ML to miały trzy kłoski na krzyż, a tak urosły przez lato że w szoku jestem Jak ziemia dobra i trochę podlejesz jakąś gnojówką to myślę że będą ładne już

edit. a te hortensje juz masz czy zamierzasz kupić dopiero? ja osobiście też nie przepadam za nimi, miałam w tym roku jakieś dwie pomyłki, ładnie wyglądały w fazie rozwoju kwiata, potem już były brzydkie, nie lubię takich niepełnych kwiatów, oddałam je


No właśnie mam już kupione.

Nie wiem jak będzie z wims red ale levane na mój wujek "za płotem" i mi tam się ona podoba może ja jakaś spaczona jestem

Dominiko licza się chęcia dobrze wiedzieć że ktoś tu zagląda
____________________
Paula Moje trudne początki
Iggia 10:41, 16 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
paula23 napisał(a)



To mnie nie pocieszyłaś a hakonechloa też planowałam kupić... w takim razie z nia chyba sobie daruje narazie...

Dominiko licza się chęcia dobrze wiedzieć że ktoś tu zagląda

Paula, nie rezygnuj z Hakone ona jest piękna (może uda Ci sie kupić ładną dużą sadzonkę

A co do zaglądania - to mimo, że mało pisze to zaglądam codziennie, szukam inspiracji dla siebie - a planować będę dopiero w zimie
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
paula23 10:48, 16 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Iggia napisał(a)

Paula, nie rezygnuj z Hakone ona jest piękna (może uda Ci sie kupić ładną dużą sadzonkę

A co do zaglądania - to mimo, że mało pisze to zaglądam codziennie, szukam inspiracji dla siebie - a planować będę dopiero w zimie


Ładna to ona i jest fakt ale u mnie mega ciężko o jakiekolwiek trawy i nie mam co liczyć na duża sadzonkę wszystko raczej to taka malizna a skoro ona wolno rośnie to obawiam się ileż lat musiałabym czegoś żeby się doczekać Zobaczę czy będą mieli po niedzieli w szkółce i przemyślę czy warto zaryzykować

Dzięki za odwiedziny.
____________________
Paula Moje trudne początki
iwka 10:52, 16 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hakone wcale tak wolno nie rośnie, pod warunkiem, że co roku jej się nie dzieli, tak jak jest to w moim przypadku

I wcale nie jesteś spaczona jak ci sie podoba to sadź, przecież to ma być Twój ogródek, wszystkim np. podobają sie derenie a mi nie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iggia 10:55, 16 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
paula23 napisał(a)


Ładna to ona i jest fakt ale u mnie mega ciężko o jakiekolwiek trawy i nie mam co liczyć na duża sadzonkę wszystko raczej to taka malizna a skoro ona wolno rośnie to obawiam się ileż lat musiałabym czegoś żeby się doczekać Zobaczę czy będą mieli po niedzieli w szkółce i przemyślę czy warto zaryzykować

Dzięki za odwiedziny.
Paula, ja ostatnio na targu kupiłam Hakone Benzi Kaze (z przebarwiającymi się na jesień końcówkami) całkiem ładna sadzonkę za 4zł (zobacz sobie u mnie na 33 stronie - 2 zdjęcie), co prawda nie przebarwiła mi się , no ale i tak ładnie wygląda
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies