Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - trudne początki - Paula

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - trudne początki - Paula

frezja 15:49, 12 paź 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
paula23 napisał(a)


Mhm... tak ze 2 lata pogody i spokoju i może się odrobię kurcze ja bym wszystko chciała na już, na wczoraj... Najgorsze u mnie jest to że w sumie już czasu nie ma na rewolucje ogrodowe a mi się milion pomysłów pojawia


mam podobnie)
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Basilikum 17:05, 12 paź 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
paula23 napisał(a)


Mhm... tak ze 2 lata pogody i spokoju i może się odrobię kurcze ja bym wszystko chciała na już, na wczoraj... Najgorsze u mnie jest to że w sumie już czasu nie ma na rewolucje ogrodowe a mi się milion pomysłów pojawia
zapisuj w kajecie, przydadza sie na przyszly sezon
Twoje zimowe fotki mnie zmrozily brrr, pomyslalam sobie "to juz?"
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AnnaCh 17:12, 12 paź 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Paula u mnie dziś też zimowo Ale podobno ma być jeszcze ładnie i ciepły listopad zapowiadają
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Gardenarium 17:31, 12 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Paula, nie przejmuj się, ja mam wielki ogród w toku...Rowy pokopane, nogi można połamać. Pogoda załamała się chwilowo, zawsze tak jest. Odczekamy i będziemy działać dalej.

Jak chcesz na już, to bierz kogoś do pomocy, kopania, będzie szybciej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
paula23 18:25, 12 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Gardenarium napisał(a)
Paula, nie przejmuj się, ja mam wielki ogród w toku...Rowy pokopane, nogi można połamać. Pogoda załamała się chwilowo, zawsze tak jest. Odczekamy i będziemy działać dalej.

Jak chcesz na już, to bierz kogoś do pomocy, kopania, będzie szybciej.


Dziękuje szefowo za słowa otuchy boje się jak roślinki to przeżyją, czy wszystkie się przyjmą ... Obawiam się że za późno albo za wcześnie je okryje i wogóle przeraża mnie ta zima ale jak tylko pogoda pozwoli będę dzielnie działać
____________________
Paula Moje trudne początki
basia3 19:02, 12 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witaj Paula u mnie też sypie od rana przyśpieszyłam prace na podwórku, sprzątanie roślin do cieplejszego miejsca, mebli ogrodowych itp i nagle zrobiło się ponuro, ale co taka kolej..
____________________
JEST DOBRZE :D
jolka 18:45, 13 paź 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Widzę, że tu to samo co u mnie - zimowy krajobraz.
Paula- głowa do góry! Może to ostatni śnieg w tym roku....??


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paula23 20:57, 13 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Może kto wie ale żeby jeszcze mrozu nie było i będę prze szczęśliwa

Dziewczyny mam taki problem odnośnie rabaty świerkowej. Świerki(4szt) są małe chciałabym zapełnić miejsce pomiędzy nimi hortensjami (5sztuk) a za nimi dać miskanty podoba mi się Zebrinus jest wysoki a na takim mi zależy ale w wielu kompozycjach widzę miskanty Morning light. Jak myślicie czy Zebrinus będzie tam pasował czy lepiej dać ML ?
Przed samymi hortensjami chciałabym dać po kuleczce bukszpanowej i w przodzie rabaty 2 x jałowiec sabiński variegata reszte dopełnić trawami też jeszcze się zastanawiam jakimi mam narazie na myśli turzyce aurea, carex the beatles lub coś zupełnie z innej bajki np. Carex buchananii Red rooster lub rozplenice hamlet i black beauty. Sama nie wiem na co się zdecydować.

Wybaczcie jakoś zdjęcia ale to najaktualniejsze.
5 szt hortensje fioletowe kołka,
3 szt małe zielone to kulki bukszpanowe,
2 szt jałowce na żółto,
3 szt miskanty zielony prostokąt,
czerwone trójkąty to trawy.
____________________
Paula Moje trudne początki
iwka 22:39, 13 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mam jednego zebrinusa i powiem szczerze ze mnie nie zachwyca, ja bym tam nie dawała. Może varietagus
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
paula23 11:17, 14 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
iwka napisał(a)
Mam jednego zebrinusa i powiem szczerze ze mnie nie zachwyca, ja bym tam nie dawała. Może varietagus


Jeśli możesz to rozpisz się co z nim nie tak słabo rośnie czy w czymś innym problem?


Chciałabym tam coś około 1,5m zielone albo żółte.

A spartyna grzebieniasta?
____________________
Paula Moje trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies