Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono zakręcona

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono zakręcona

wilana 19:22, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Wczoraj miałam okazję wziąć udział w spotkaniu Grupy Łódzkiej po raz pierwszy i jestem taka happy że się odważyłam. Bardzo Wam WSZYSTKIM dziękuję za przyjęcie mnie do swojej grupy. To było bardzo fajnie niedzielne popołudnie z pysznym jedzonkiem, z ciekawymi historiami, spędzone w przemiłym gronie. Szczególnie dziękuję Reni, Małgosiom, Magdzie i Ani- siedziałam najbliżej Was i to Wy pierwsze przegnałyście moją tremę liczę że wkrótce zobaczymy się ponownie!!!
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 19:35, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Margarete napisał(a)
Ewo witaj! Przeleciałem twój wątek po powrocie z naszego dzisiejszego spotkania. Chylę czoła bo zrobiłaś kawał roboty. Wiem ile trudu kosztuje zdejmowanie darni i tworzenie rabat od początku.
Warzywnik i szklarnia są zachwycające, zarówno te w skrzyniach jak je rabaty otoczone płatkami z plecionki - śliczne
Zaznaczam wątek do kontaktów i do obserwacji

P.s. psiak słodziak i kot też fajny - miały szczęście że trafiły do was.
Ja też mam już kolejnego psa ze schroniska....

Ukłony dla mamy i do następnego spotkania



Małgosiu pracy trochę było i chyba najgorsze już za mną. Tak myślę.. Nie jest idealnie ale chyba u mnie idealnie nigdy nie będzie Lubię miszmasz. Piesek-podrzutek nam się udał. Czasami jak się zdenerwuje to obgryza mi krzaczki i niestety lubi uciekać ale poza tym jest bezproblemowy. Do szybkiego zobaczenia!
P.S. Moja mama podsumowała: Fajne te babeczki !
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 19:43, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
AnnaCh napisał(a)
Ewcia, bardzo mi było miło Cię poznać Jesteś super dziewczyną
P.S. Pozdrów mamę



Aniu, ja także się cieszę z naszego spotkania. Jednak to fajna sprawa zobaczyć się na żywo i poznać. Mamę pozdrowię, dziękuję Buziaczki
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Krys 19:51, 13 lut 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ewa bardzo mi było miło Cie poznac wiosna zapraszam do siebie po patyczki i inne takie tam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
wilana 20:09, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
jankosia napisał(a)
Hej Ewa, już kojarzę Byłam tu od początku a potem zniknęłaś z pola widzenia by pojawić się po roku z podsumowaniem sezonu. Tak się nie robi Myślę że jak zaczniesz z nami jeździć to już będziesz cały czas na forum
Prześledziłam twój wątek jeszcze raz i x bólem seca czytałam tu swoje słowa o tym jak to będę już znaczyć odmiany pomidorów, zapisywać jak się zachowywały, które chorowały, jak plonowały itd. A jedyne co zrobiłam to wysiałam i oznaczyłam. A rok później nadal nie wiem które były spoko a których nie warto siać. Ech te dobre postanowienia ogrodnicze

Pozdrawiam



Jankosiu nie, nie, więcej tak nie zrobię obiecuję poprawę plan mam taki aby nie odpuszczać już O. Problem polega na tym, że nie mam kiedy nadrobić tych wszystkich stron z wątków, które mnie interesują

____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:14, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Nikita napisał(a)
Ewcia, fajnie było Cię spotkać, super że byłaś wczoraj z nami. Mam nadzieje, że teraz już będziesz częstym gościem na naszych ogrodowiskowych wypadach.
Mamę też zapisujemy do naszej łódzkiej ekipy, bo fajna babka.
Pozdrawiam i do następnego spotkaniu już wkrótce.



Haha Magda moja mama powiedziała to samo o Was Buziaki
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:16, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Kasya napisał(a)
Miło było cię poznać
Pozdrawiam serdecznie
Pamiętaj o nasionach pomidorka przy najbliższej okazji



Kasiu przywiozę na 100%. Ściskam mocno
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:22, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
AgataP napisał(a)
No i ja też w końcu zajrzałam, pracy dużo ale tu wszystkie dziewczyny pracowite jak mrówki są, leni nie ma
Szklarnia piękna, zazdroszczę, ja dopiero jesienią założyłam warzywnik, w tym roku obsadzanie mnie czeka. Jestem ciekawa swoich doświadczeń w tym temacie.
A kot zupełnie jak mój, pisura śliczna, widzę żyją w zgodzie - u mnie też jedno bez drugiego żyć nie może, choć moje zwierza są typowo podwórkowe.
Pozdrawiam i będę podglądać poczynania ogródkowe



Witaj Agatko widziałam Twoje skrzynie Mój wzrok zawsze ucieka z rabat na warzywniki. Zboczona jestem
Moje zwierzęta półpodwórkowe, trochę w domu trochę na dworze. Jak im dusza zapragnie. Kotka jest najłagodniejszym kotem jakiego widziałam. Czasami tylko delikatnie pokąsa moich synów gdy ma ich dość, co zrozumiałe
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:24, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Monka napisał(a)
Ewa miło Cię było poznać , choć siedziałaś trochę za daleko , mam nadzieję, że na następnym spotkaniu będzie okazja, żeby więcej pogadać



Monika no właśnie stół był za dłuuuugi. Na następnym spotkaniu koniecznie musimy nadrobić pozdrawiam serdecznie
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
wilana 20:27, 13 lut 2017


Dołączył: 13 sty 2016
Posty: 316
Krys napisał(a)
Ewa bardzo mi było miło Cie poznac wiosna zapraszam do siebie po patyczki i inne takie tam



Krysiu fajnie było się spotkać. Z zaproszenia zamierzam skorzystać i zapraszam również do siebie mniej więcej wiesz gdzie
____________________
Ewa-Zielono zakręcona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies