Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 16:35, 03 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
jolanka napisał(a)
Mnie tez lepiej podoba się z pergolą
Jesień masz piękną, nie to co u nas, leje znowu wrrr


Joluś ale u mnie też leje... siedzimy w domu, właśnie odebrałam dzieciaki.
Herbatkę sączę sobie.

Pergola 3:0

wiem już na co składać - elementy drewniane na pergolę i cisy ale w innym miejscu powoli ogród się wypełnia i dorasta do miana ogrodu
w przyszłym roku biorę się za warzywnik jeszcze
____________________
Z Pszenicznej...
tulucy 20:41, 03 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
To ja z wahaniem... Niby ok, ale tak jak Ewę nurtuje mnie zakończenie pergoli... Bo rabata i ogrodzenie idą dalej, tak?

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Wendy79 21:48, 03 paź 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
A Ty Kochana masz maliny jesienne? Będziesz je prowadziła tylko na "jesienny" zbiór? Jeśli tak, to raczej nie potrzebne im podpory, bo i tak je ścinasz (owocują na pędach jednorocznych). Moje nigdy nie wyrosły większe niż 1,2 m i dają sobie radę bez podpór. Co innego letnie - to potwory!
Warszawska Nike fajna jest
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AnnaCh 23:16, 03 paź 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agata, wkleiłam Ci zdjęcie moich cisów. Przez ten rok one praktycznie nie urosły, walczyły o życie, a ja o ich ukorzenienie. Musiałam sporo obciąć suchego, ale teraz już są ładne, zieloniutkie i mam nadzieję, że na wiosnę wystrzelą
Buziaki zostawiam.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
bacowa 00:11, 04 paź 2017


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
AgataP napisał(a)



Miskant przy wejściu wchodzi już w żółty etap



Reszta rabaty jesiennej też zmienia swoje oblicze






Ależ ci ta rabata wyszła smakowicie.
AgataP 14:44, 04 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
tulucy napisał(a)
To ja z wahaniem... Niby ok, ale tak jak Ewę nurtuje mnie zakończenie pergoli... Bo rabata i ogrodzenie idą dalej, tak?



Łucja tam tylko są artemisy, dalej rabata przechodzi już w bylinową tylko. Ogrodzenie jest na całej długości.
Szukam rozwiązania, bo ten syfnik za siatką mnie irytuje i kombinuję czym go zasłonić
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 14:48, 04 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
A Ty Kochana masz maliny jesienne? Będziesz je prowadziła tylko na "jesienny" zbiór? Jeśli tak, to raczej nie potrzebne im podpory, bo i tak je ścinasz (owocują na pędach jednorocznych). Moje nigdy nie wyrosły większe niż 1,2 m i dają sobie radę bez podpór. Co innego letnie - to potwory!
Warszawska Nike fajna jest


Aga tak jesienne, mówisz nie potrzeba podpór? W tym roku są młodziutkie i trochę się przewalają - od deszczy także. Myślałam zrobić im coś takiego na wszelki wypadek

https://pl.pinterest.com/pin/370984088035166110/
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 14:48, 04 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AnnaCh napisał(a)
Agata, wkleiłam Ci zdjęcie moich cisów. Przez ten rok one praktycznie nie urosły, walczyły o życie, a ja o ich ukorzenienie. Musiałam sporo obciąć suchego, ale teraz już są ładne, zieloniutkie i mam nadzieję, że na wiosnę wystrzelą
Buziaki zostawiam.


idę oglądać
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 14:54, 04 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
bacowa napisał(a)


Ależ ci ta rabata wyszła smakowicie.


Ewo dzięki, młodziutka to rabata, bo nawet dereni nie widać, a są
Dwa się trzymają, jednemu już listki obleciały. Teraz tylko czekać na rozwój sytuacji, tak samo jak z hortkami. Wierzę, że będą tak piękne jak u Ciebie.
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 15:02, 04 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ja dałabym pergolę
w sumi ejak pisałaś ona i tak zniknie po powojnikiem
a syfik za siatką nie będzie cię drażnił
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies