Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Ewa777 17:51, 20 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
m_gocha napisał(a)
W lipcu cięłam bukszpany - już dawno ich rozczochrane czupryny prosiły o rękę fryzjera



Od razu wygladały porządniej


Cudne te bukszpany Masz rękę do cięcia
Chyba są wiekowe.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
m_gocha 23:41, 22 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
mirkaka napisał(a)

Czyżby to te ode mnie ? Piękne
Tak Mirka, to od Ciebie sadzoneczka Widać, że z serca darowana
Byłam u Ciebie, ale cichutko w Twoim wątku...

Biały puch zostawiam - ale pewnie u Ciebie też sporo co sprawiedliwie w całej Polsce sypnęło
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:59, 22 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
MiluniaB napisał(a)

Ciągle powracam do zdjęć Pink Annabell - jakie one piękne. Bardzo żałuję, że nie mam miejsca dla nich Do donic to mi ich szkoda - z resztą chyba do donic się nie nadają.
Milunia, Pink Annabell polecam Choć wiem, że teraz Twój ogród bardzo zdyscyplinowany i widzę, że wszelkim chciejstwom mówisz stanowcze nie
W donicy Annabelek nie próbowałam uprawiać, choć wydaje mi się że gdyby donica była spora może i dałyby radę
Widzę, że u Ciebie już prawie po śniegu... U mnie jeszcze mnóstwo białego puchu
Oj cieszy

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:14, 23 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Ewa777 napisał(a)
Cudne te bukszpany Masz rękę do cięcia
Chyba są wiekowe.
Dzięki Ewa Bukszpany wiekowe to fakt - ten najwiekszy conajmniej z 50 lat ma napewno. Rósł długo jako krzaczor Zaczęłam go ciąć około 15 lat temu. I tak go trochę staram sie trzymać w ryzach. Choć już jest tak duży, że pomimo cięcia za kilka lat może być z nim problem (oczywiście o ile przetrzyma inwazję ćmy bukszpanowej)

Podczas ostatnich kilku dni codziennie otrzepywałam go ze śniegu a tu wciąż śnieg nowe czapy zakładał
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:29, 23 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Oj dosypało białego puchu I dobrze bo przez kilka dni temperatura na zewnątrz była bardzo niska w nocy -20 a wciągu dnia -15. Naturalna pierzynka chroniąca roślinki
A dodatkowo cudnie wokół. Taka niespodzianka. Od razu jakoś tak optymizmem powiało


Takie zwykłe konary drzew... a jakie piękne
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Alija 12:37, 23 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Masz rację, pięknie to wygląda. W ogóle to zima jest bardzo fotogeniczna. A u nas już po śniegu, zostały resztki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Ewa777 14:53, 24 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Mi śnieg też dodaje optymizmu Niestety krótko był, ale może to i dobrze, bo nie zdążył się znudzić.

Te bukszpan masz przepiękny i świetnie go prowadzisz
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Margerytka40 15:03, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Z wielką przyjemnością ogląda się zdjęcia z Twojego ogrodu. Podsumowanie roku świetne. Ślicznie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
m_gocha 17:42, 28 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Alija napisał(a)
Masz rację, pięknie to wygląda. W ogóle to zima jest bardzo fotogeniczna. A u nas już po śniegu, zostały resztki.
Śnieg pod koniec tygodnia stopniał w tempie expresowym. W sobotę z resztek śniegu udało mi razem z moim dziecięciem ulepić bałwana. Przez dwa dni temperatura była +11 stopni (a kilka dni wcześniej -18). Ptaki śpiewały, słoneczko przygrzewało
A tu od poniedziałku znów cudny śnieg i mrozik -10

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 17:51, 28 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Ewa777 napisał(a)
Mi śnieg też dodaje optymizmu Niestety krótko był, ale może to i dobrze, bo nie zdążył się znudzić.

Te bukszpan masz przepiękny i świetnie go prowadzisz
Ewa! No śniegu znów mnóstwo i wciąż dosypuje. Dawno tak pięknej zimy nie było. Szkoda, że wyciągi zamknięte. Ze mnie narciarz słaby ale jak górka niezbyt bystra to spokojnie daję radę
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies