Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 00:04, 05 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Miro, będę myśleć nad tym co napisałaś Teraz już jestem baaaaardzo zmęczona - wręcz padam (ostatnio chodzę późno spać a rano niestety nie można poleniuchować).
Niestety ja też za bardzo lubię roślinki - dzisiaj np. zakupiłam hosty
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
jolka 14:57, 05 mar 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Gosia, witaj w gronie szczęśliwych posiadaczy skarp Ja też mam ciągłe zagwozdki z tymi spadkami terenu. Murki są super, choć trochę kosztowne. Ale doradzać nie będę (żeby nie mieszać). Chciałam tylko powiedzieć, że wrzosy masz przepiękne!!
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
m_gocha 19:43, 05 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Murki też mi się bardzo podobają ale tak jak mówisz trochę kosztowne No i gdzie szukać takiego fachmana? Przydałby się pan złota rączka Choć tak sobie myślę, że samemu też dałoby się radę zrobić (może nie taki profesjonalny ale murek) Gdyby Ci się nasunął jakiś pomysł co do nasadzeń czy ujarzmienia mojego ogródka to napisz - będę wdzięczna
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
danuta_szwajcer 19:55, 05 mar 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Misz masz to coś co i u mnie dlatego zajrzałam ale szok jaka zdolna jesteś z tym cięciem no i zmobilizowałaś mnie i tez znowu coś powycinam Zachwyciła mnie Twoja anabelka różowa i też myśle o niej czy też się pokłada tak jak biała? U Ciebie widze wyprostowane piękne kwiatostany Masz klimatyczny ogród Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
m_gocha 20:20, 05 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
danuta_szwajcer napisał(a)
Misz masz to coś co i u mnie dlatego zajrzałam ale szok jaka zdolna jesteś z tym cięciem no i zmobilizowałaś mnie i tez znowu coś powycinam Zachwyciła mnie Twoja anabelka różowa i też myśle o niej czy też się pokłada tak jak biała? U Ciebie widze wyprostowane piękne kwiatostany Masz klimatyczny ogród Pozdrawiam

Dzięki jakoś do tej pory niewiele takich miłych słów miałam okazję słuchać Moi bliscy a już nie mówiąc o sąsiadach patrzą na mnie jak na kogoś komu troszkę poprzestawiały się kllepki w głowie Dlatego bardzo się cieszę że jestem na Ogrodowisku i już wiem że nie jestem sama wśród zielonozakręconych
Co do Anabelki to niestety po deszczu się pokłada bo ma olbrzymie kwiatostany. Dlatego ja wpadłem na taki patent że każdą gałązkę przywiązuję do dyskretnych patyczków Prawie ich nie widać Jak znajdę zdjęcie to pokażę gdybyś była zainteresowana W tym roku na jednym krzewie było 120 kwiatów Większość większa niż duża pięść
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
danuta_szwajcer 20:43, 05 mar 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Oj to ogromna ilość kwiatów: A jak długo ją masz? Ja mam białe i bardzo mi się ich kwiaty podobają tylko, w zeszłym roku to i podpory mi wichura połamała. A sąsiadami się nie przejmuj, pięknie obcinasz a te serce jest boskieWiem ile to pracy wymaga. Jak znajdziesz zdjęcie to daj znac, chętnie zobaczę Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
m_gocha 21:39, 05 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Różowa anabelka trzeci rok
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 22:03, 11 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Ostatnio mam mało czasu na O. Praca, dom sporo pochłaniają czasu W ogrodzie: przyciełam berberysy, tawuły, byliny, brzydkie liście żurawek. Odkryłam wrzosy, jesienią sadzone hortensje. Zakupiłam kłącza host - chyba je muszę wsadzić do doniczek bo już puszczają listki w woreczku. Dzisiaj zasiałam stipę W zakupionej torebce pkazało się, że jest ich niewiele i takie maleństwa... Do każdej doniczki z mini szklarni starałam się wrzucić po 3-4 nasionka Mrówcza robota przyznam, że robiłam to po raz pierwszy. Jak się nie uda to pewnie i ostatni
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 22:05, 11 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 22:05, 11 mar 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies