Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skarbonkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Skarbonkowy ogródek

JoannaDe 08:17, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
gabi1948 napisał(a)
To jest w tym wątku http://www.ogrodowisko.pl/watek/1407-wizytowka-nasz-przydomowy-ogrodek


dziękuję, przejrzę w wolnej chwili.

Karol99 napisał(a)


A moim zdaniem cisy są w dobrej cenie i bardzo ładne.


Czyli jednym słowem warto. Ale wczoraj zdecydowałam ze nie kupuje żadnych roślin. Musze spisać sobie plan prac na ten sezon bo wszystko bym chciała na raz. Na razie i tak rabata hortensjowa nie gotowa, wszystko zachwaszczone. Kupno nowych roślin mija sie z celem.

Joku napisał(a)
Cis już przycięty? Jak wyszło?


Cis przycięty. Ale nie wiem czy nie za mocno. Ustaliliśmy z panem jak ma ciąć. Weszlam na na chwile do domu a on zaczął. Jak wyszłam po chwili to się przeraziłam Zaraz wrzucę foty.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 08:25, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Dla przypomnienia:

Od strony ogrodu

taki był plan( żółte kolko )



po:



Jutro będą skrócone te dwie wystające do góry gałęzie

Duga strona przed:



Po:


____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 08:40, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Strona od pola. Tutaj jest chyba najgorzej ;( Pocieszcie proszę ze to wszystko odbije
Befor:




After Moim zdaniem dużo za mocno ale ja się nie znam. Pocieszcie proszę ze to wszystko odbije





____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 08:43, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Widać ze od środka jest kompletnie wyłysiały. Nie wiem czy tak go zostawić czy przycinać jeszcze czy co robić. Te mniejsze gałązki starałam się pomału ciąć tak jak Joku doradzała czyli do pierwszego rozgałęzienia. Oczywiście nie wszędzie bo by nic z niego nie zostało.

Ja już boje się go ruszać Maz pociesza ze cis odbije
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Joku 08:51, 11 mar 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Nie martw się, odbije. Poczekaj kilka tygodni. A jesienią będzie już piękny. Ładnie się u ciebie robi. Uwielbiam rabaty krzewiasto - kwieciste. Taką widzę u ciebie w przyszłości. Mieszkasz w takiej okolicy gdzie inspiracji i pozytywnych przykładów pełno. Przed kilku laty uwielbiałam jeździć po tych rejonach. Miałam względnie niedaleko (2 godz. jazdy samochodem). Ale było, minęło.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
JoannaDe 08:58, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Joku, trzymam za słowo Czyli nic z nim nie będę już robić. Niech rośnie i odbija. A podsypać / podlać go czymś?

Joku napisał(a)
Mieszkasz w takiej okolicy gdzie inspiracji i pozytywnych przykładów pełno. Przed kilku laty uwielbiałam jeździć po tych rejonach. Miałam względnie niedaleko (2 godz. jazdy samochodem). Ale było, minęło.


Rzeczywiscie, ogrodowo mam gdzie się inspirować. Mam to szczęście mieszkać w takiej wiosce / okolicy gdzie ludzie naprawdę dbają o swoje ogrody. Co jeden to ładniejszy. Moj kiedyś tez taki, mam nadzieje, będzie

Wogole idę do Ciebie bo jeszcze mnie u Ciebie nie było.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 09:00, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Dzisiejszy gość z rana





w dali widać koleżankę

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
MirellaB 10:47, 11 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj Przychodzę z rewizytą Bardzo ładny domek Zaznaczam wątek, będę zaglądała
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
JoannaDe 10:56, 11 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Witaj Mirella
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Marga 21:23, 12 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Joanno Masz śliczny domek, taki niespotykany. Jesteś szczęściarą, że udało Wam się kupić działkę z takimi dorodnymi drzewami. Fakt, że niektóre wymknęły się z pod kontroli, ale kiedy juz je okiełznasz będzie pięknie Kocham wszystkie drzewa (nawet bzy) i jeżeli nie muszę ich usuwać (np pod zabudowę domu) to staram się je oszczędzić.
Będę do Ciebie zaglądać, bo zapowiada się naprawdę ciekawie
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies