Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skarbonkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Skarbonkowy ogródek

Anda 11:02, 14 mar 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
JoannaDe napisał(a)


Maczka rogowa mówisz. A po niemiecku jak to się nazywa?


Hornmehl to mączka, a Hornspäne to wiórki rogowe. Są do dostania w każdym Obi, Toom, Hornbach itp. lub w ogrodniczych.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
JoannaDe 11:02, 14 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Słoneczko u nas wychodzi wiec kolejnych prac ciąg dalszy. Idę porobić trochę zdjęć na dowód ze w weekend nie próżnowaliśmy.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 11:03, 14 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Anda napisał(a)


Hornmehl to mączka, a Hornspäne to wiórki rogowe. Są do dostania w każdym Obi, Toom, Hornbach itp. lub w ogrodniczych.



Dziękuję Ci dobra kobieto
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
hanka_andrus 11:54, 14 mar 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Joaskiu, od niedawna/kilka dni/ mam nowy wątek, zapraszam. Podziwiam efekty prac, z małym dzieciątkiem przy nodze! Dajesz czadu! Będzie pięknie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Flower1 13:03, 14 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Czesc ,przylecialam po mech a tak na serio masz cudowny domek ,marzenie poprostu .Widze ze duzo sie dzieje w ogrodzie ,bede kibicowac!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
violinek 13:57, 14 mar 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
I ja dolaczam do grona "kibicow " ...lubie takie rewolucje ogrodowe
Domek marzenie a wkrotce pewnie i ogrod
Poczytalam o Twoim jalowcu , w ubieglym roku inspirujac sie ogrodowiskiem podcielam mojego krzaczora ..i nie zaluje , wyciac mozna zawsze , ja dalam mu drugie zycie i jak to okreslila sasiadka stworzylam zywa rzezbe dodam tylko , ze moj jalowiec mial 8m. dlugosci 5 szerokosci
Pozdrawiam V.
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
JoannaDe 17:46, 14 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Flower1 napisał(a)
Czesc ,przylecialam po mech a tak na serio masz cudowny domek ,marzenie poprostu .Widze ze duzo sie dzieje w ogrodzie ,bede kibicowac!


z jakiego sortu Pani sobie życzy? Ten z dachu, z trawy czy z drzew?

Witaj Flower w moim wątku.

Dziękuję w imieniu domku
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 17:47, 14 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
violinek napisał(a)
I ja dolaczam do grona "kibicow " ...lubie takie rewolucje ogrodowe
Domek marzenie a wkrotce pewnie i ogrod
Poczytalam o Twoim jalowcu , w ubieglym roku inspirujac sie ogrodowiskiem podcielam mojego krzaczora ..i nie zaluje , wyciac mozna zawsze , ja dalam mu drugie zycie i jak to okreslila sasiadka stworzylam zywa rzezbe dodam tylko , ze moj jalowiec mial 8m. dlugosci 5 szerokosci
Pozdrawiam V.


Zapraszam zapraszam

Z mojego jałowca to raczej nic nie będzie. Chyba nie w tym miejscu rośnie. Ale w tym roku jeszcze będzie u mnie. Zobaczymy co dalej.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 08:15, 15 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Jak już wcześniej pisałam zrobiliśmy mala reorganizacje w ogrodzie. Trampolina została przeniesiona w inne miejsce i teraz ciesze się ze nie "daje" po oczach jak wyglądam z salonu na ogród.

Befor:



After



Nie patrzymy na stan trawnika i puste place. Odnowa trawnika jest na naszej tegorocznej liście ToDo

Tam gdzie jest piaskownica, za rabata hortensjowa, będzie wyznaczone miejsce na basen. Dzieki temu cały dziecięcy kram będzie w jednym miejscu przesłonięty roślinnością.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 08:17, 15 mar 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
A to widok na ogród z troszkę innej perspektywy.

Drzewko po prawej stronie to magnolia. Bukszpanowa kula jest całkiem duza. Średnica ponad metr

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies