Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

TAR 20:30, 01 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
obawiam sie ze wiosna ciut za szybko, na pewno nie zdaze z opryskami i przesadzaniem skoro mam tylko weekendy do dyspozycji. trudno, nie bede sie spinac jak z czyms nie zdaze.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BasiaLT 21:33, 01 mar 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
W tym roku pogoda taka dziwna że nie wiadomo co robić. Czy czekać czy działać. Ja zaczęłam ciąć najstarsze drzewa i iglaki bo ryzyko że padną jest najmniejsze.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
jolanka 07:45, 02 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
TAR napisał(a)
obawiam sie ze wiosna ciut za szybko, na pewno nie zdaze z opryskami i przesadzaniem skoro mam tylko weekendy do dyspozycji. trudno, nie bede sie spinac jak z czyms nie zdaze.

Masz rację, spinanie się nie ma sensu ale jaka szkoda
A poważnie to na pewno możliwość pracy w ogrodzie w weekendy jest sporym utrudnieniem chyba, ze ma się go już zrobionym i pozostaje tylko kosmetyka. Ja przestałam już planować roboty bo zawsze kiedy to robiłam to „coś” wypadało i było i po planach i po robocie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 07:51, 02 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
BasiaLT napisał(a)
W tym roku pogoda taka dziwna że nie wiadomo co robić. Czy czekać czy działać. Ja zaczęłam ciąć najstarsze drzewa i iglaki bo ryzyko że padną jest najmniejsze.

Dziwna to mało powiedziane. Obawiam się jednak, ze może nas jeszcze zaskoczyć. Tez zaczęłam ciąć, porządkować i zastanawiam się czy nie za wcześnie. Niby fajnie bo można wreszcie wyjść spod koca i poprodukować endorfinki ale to „ale” pozostaje
Ale dzisiaj tez idę do ogrodu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mirkaka 18:18, 02 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Czytam o remoncie, mnie dopiero czeka, ciągle przekładany przez fachowców
Ale się uśmiałam czytając o eM zwyczajach Każdy taki sam, te zachlapane lustra itp
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
anpi 09:39, 03 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Działania u Ciebie Jolu na wielu frontach Dobrze, że ten remontowy zakończył się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Czekam na pokaz efektów! Fajnie , że udało Ci się też już podziałać ogródkowi, już tak ciągnie do tej zieleniny...U mnie w końcu wyjżało słoneczko,lecę na obchód,też może coś ogarnę?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anna_t 20:11, 05 mar 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Cześć Jola
Słyszałam że masz róże z serii rokoko. Jak się sprawują? Gdzie znalazlabym ich zdjęcia?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jolanka 17:39, 06 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
mirkaka napisał(a)
Czytam o remoncie, mnie dopiero czeka, ciągle przekładany przez fachowców
Ale się uśmiałam czytając o eM zwyczajach Każdy taki sam, te zachlapane lustra itp

Fajnie byłoby zostawić klucze i wrócić na gotowe

Haha, męskie zwyczaje to chyba taki genotyp
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:41, 06 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anpi napisał(a)
Działania u Ciebie Jolu na wielu frontach Dobrze, że ten remontowy zakończył się bez nieprzyjemnych niespodzianek. Czekam na pokaz efektów! Fajnie , że udało Ci się też już podziałać ogródkowi, już tak ciągnie do tej zieleniny...U mnie w końcu wyjżało słoneczko,lecę na obchód,też może coś ogarnę?

Jeszcze trochę zostało ale koniec już widać na horyzoncie. Postaram się jutro porobić trochę zdjęć bo zapomniałam ostatnio jak aparat fotograficzny wygląda
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 18:24, 06 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anna_t napisał(a)
Cześć Jola
Słyszałam że masz róże z serii rokoko. Jak się sprawują? Gdzie znalazlabym ich zdjęcia?

Witam Cię Aniu

Mam cała serię rokoko, tylko to jeszcze młode róże, kupowane w 2018 r.
Jak dla mnie to bardzo fajna seria, wytrzymują duże nasłonecznienie, kwitną jak oszalałe nawet bardzo późna jesienią kiedy pozostałe róże już nie.
Na pewno wiesz, ze nie pachną więc dobrze jest posadzić je razem z pachnącymi
Trzeba urywać przekwitle kwiaty bo zostają nieciekawe pozasychane mumie. Same się nie oczyszczają.

Ponieważ nie mam na razie dostępu do komputera (piszę z tableta)więc nie jestem w stanie przejrzeć zdjęć. Tak na szybko znalazłam u siebie na stronach: 1287, 1289, 1291,1325, 1336.
Poza tym, jak wpiszesz nazwy tych róż w nasza wyszukiwarkę to pokażą się niektóre (tylko te podpisane) zdjęcia na moim wątku ale także np u Zagajanki, Inki i tulucy
Gdybym miała wybierać to w kolejności byłaby najpierw Candy, potem Playful , Magic i Lovely. Miałam tez Hot ale ponieważ nie lubię koloru czerwonego to ja oddałam

Aniu, mam nadzieję, że jeśli je kupisz to bedziesz z nich zadowolona
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies