Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

inka74 10:42, 14 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja mojej mamie robię zakupy, zostawiam pod drzwiami tak aby jak najmniej miała styczności ze mną czy kimkolwiek innym. Bo ten wirus jest bardzo zwodniczy. Możesz być nosicielem nawet o tym nie wiedząc.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 10:58, 14 mar 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7492
jolanka napisał(a)


A z innej, weselsze strony:
Tarcia, Ty to jesteś jednak mistrzyni świata w zakupach. Widziałam u Ciebie nowości


jestem terminatorem, wchodze, skanuje calosc i wybieram najlepsze z zakupow jestem bardzo zadowolona, to miejsce w opniach bylo zawsze najdrozsze a wcale tak nie jest, ostatnio wlasnie u nich kupuje perelki. i mam je blisko pracy zeby na chwilke wyskoczyc na lunch
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Helen 16:48, 14 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8341
inka74 napisał(a)
Ja mojej mamie robię zakupy, zostawiam pod drzwiami tak aby jak najmniej miała styczności ze mną czy kimkolwiek innym. Bo ten wirus jest bardzo zwodniczy. Możesz być nosicielem nawet o tym nie wiedząc.

Ja też jestem zdania, że tak najlepiej robić. Póki nie mienie,,,
____________________
Helen - Hortensjowo
jolanka 19:31, 14 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
mrokasia napisał(a)
Rozumiem Jolu Twoje rozterki dotyczące mamy. Ja mam do swojej znacznie bliżej, ale jeśli zamknęliby miasto to nie dojadę do niej tak po prostu. Z drugiej strony jest zaopiekowana, zapasy ma i w razie czego blisko jest mój syn i brat i ma też fajnych, młodych, pomocnych sąsiadów. Z trzeciej strony im mniej osób ją będzie odwiedzać tym lepiej... No nie jest łatwo...

Pozostaje tylko jak na razie rozmowa telefoniczna. Oczywiście, że jeśli wyczuję, że coś się dzieje to nie będę na nic patrzeć i pojadę, ale dopóki jest Ok to staram się być cierpliwa
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:33, 14 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Czyli z Mamą jak zwykle

Haha, tak, jak zwykle
Ona potrafi jeszcze teraz wyrywać mi np siatkę z zakupami w sklepie „bo za ciężka dla Ciebie” Dobra jest ta moje mamusia, serce ma nie tylko na dłoni ale wszędzie dookoła siebie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:35, 14 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
inka74 napisał(a)
Ja mojej mamie robię zakupy, zostawiam pod drzwiami tak aby jak najmniej miała styczności ze mną czy kimkolwiek innym. Bo ten wirus jest bardzo zwodniczy. Możesz być nosicielem nawet o tym nie wiedząc.

Oj, rzeczywiście, u Ciebie to jeszcze poważniejsze A chociaż radzi sobie jakoś sama?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:37, 14 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
TAR napisał(a)


jestem terminatorem, wchodze, skanuje calosc i wybieram najlepsze z zakupow jestem bardzo zadowolona, to miejsce w opniach bylo zawsze najdrozsze a wcale tak nie jest, ostatnio wlasnie u nich kupuje perelki. i mam je blisko pracy zeby na chwilke wyskoczyc na lunch

Już to właśnie widzę, tez skaner w oczach
Chwała tej Twojej pracy, ze zechciała być w takim pięknym miejscu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:38, 14 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Helen napisał(a)

Ja też jestem zdania, że tak najlepiej robić. Póki nie mienie,,,

Helen, zaczynam myśleć, ze to jeszcze długo niestety potrwa
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:43, 14 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Miałam dobre chęci pookrywać trochę roślin przed dzisiejszą nocą ale zamiast tego leżę pod kocem w ponurym nastroju. Trudno, najwyżej podmarzna, po prostu nie mam ochoty i już
Najchętniej zasnęłabym i poprosiła bym o pobudkę kiedy już wszystko będzie dobrze, mogę?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 20:12, 14 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18626
Jolu ….ja też najchętniej przespałabym ten czas ….ech....


u mnie na- szczęście- cały czas sprawdza się ciężka praca-odwraca moją uwagę i pozwala na chwilę wyłączyć myślenie …

a teraz forum i też skupiam się na czytaniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies