Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 07:16, 03 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łucjo, nie podoba mi się linia płytek. Muszę coś z tym zrobić, tylko sama nie dam rady.
I ten kolor... Kupiłam raz szarą farbę do betonu i muszę poszukać, bo mi się schowała.
____________________
Ogródek Iwony II
AgataP 08:30, 03 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Iwk4 napisał(a)
Kupiłam nasionka, posiałam stipę, paprykę i pomidorki. Pomidorki wykiełkowały jak szalone, wyszły chyba wszystkie. Nawt te, co zbierałam ze swoich: Avatar, Malinowy, Maskotka ...


Jeszcze muszę wysiać kwiaty, popikować pomidory, chyba będę rozdawać, tyle ich wyszło ...Pokazały drugi liść, to chyba na nie czas.

I zamówiłam obornik, wczoraj była dostawa. Zażegnywałam się, ze w tym roku nie chcę, ale do kompostu chcę dodawać warstwami ...


Iwonka, ale nasionek nakupiłaś.
W ubiegłym roku kupiłam też lewkonie, bo marzył mi się cudowny zapach. Niestety kwiaty były pojedyńcze choć na opakowaniu były podwójne...
Ciekawe jak będzie u Ciebie - cynie też kupiłam. Cenię je za kolory i długie kwitnienie.
____________________
Z Pszenicznej...
paradas 08:47, 03 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Bardzo podobają mi się te bloki w ziemi, planuję takie coś zrobić przy altanie.
Fajne tło z betonowego płotu dla hortensji, taka wyeksponowana księżniczka
Powodzenia przy sianiu, mi padają wszystkie cynie. Chyba mają za ciepło i za szybko je wysiałem.
frezja 18:21, 03 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Śledzę Twoje poczynania Iwonko ale będzie siania. Same zacne roślinki. Z krwawnika będziesz zadowolona...a może już go znasz.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
nicol21 18:22, 03 kwi 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Ambrowiec - super. Urośnie szybciej niż myślicie bo tak dobrze mu podłoże przygotowaliście .
Z tymi płytkami super to wygląda. To je chcesz malować czy coś innego?!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
frezja 16:13, 04 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Pamiętasz może Iwonko, gdzie jest wątek dotyczący opryskiwania roślin florowitem. Z tego, co pamiętam był u Marzeny i nie widzę chodzi mi o proporcje.
Edit. Znalezione
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Malgosik 09:24, 14 kwi 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Jak fajnie że masz jeszcze gdzie ambrowca posadzić.
Ja zakupiłam moją pierwszą magnolię, musi pójść na miejsce młodego klinika, ale gdzie klinika dać to nie wiem, bo już będą wlazic na siebie te drzewa.
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 21:11, 03 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
AgataP napisał(a)


Iwonka, ale nasionek nakupiłaś.
W ubiegłym roku kupiłam też lewkonie, bo marzył mi się cudowny zapach. Niestety kwiaty były pojedyńcze choć na opakowaniu były podwójne...
Ciekawe jak będzie u Ciebie - cynie też kupiłam. Cenię je za kolory i długie kwitnienie.

Lewkonie rok temu siałam szybciej. Tym razem skupiłam się na pomidorkach i ogórkach. Zajęły wszystkie parapety. Też jestem ciekawa, jaki będą...

paradas napisał(a)
...
Powodzenia przy sianiu, mi padają wszystkie cynie. Chyba mają za ciepło i za szybko je wysiałem.

Cynie rok temu siałąm od razu do gruntu, teraz też tak zrobię ... jutro

frezja napisał(a)
Śledzę Twoje poczynania Iwonko ale będzie siania. Same zacne roślinki. Z krwawnika będziesz zadowolona...a może już go znasz.

Ewo, chyba nie znam jeszcza krwawnika. Ale wygląda ciekawie
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:15, 03 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
nicol21 napisał(a)
Ambrowiec - super. Urośnie szybciej niż myślicie bo tak dobrze mu podłoże przygotowaliście .
Z tymi płytkami super to wygląda. To je chcesz malować czy coś innego?!

Tak, to te płytki malowałam. I wracają na swoje miejsce, bo nie bardzo mi się podoba ten układ. Syzyfowa praca. Ale czasami tak jest, że trzeba naocznie stwierdzić, czy pasuje ...

Tutaj w trakcie. I niestety sama nie umiem sobie poradzić, ciągle wychodzi mi krzywo, nie w jednym poziomie, więc mam nadzieję, ze jutro dokończymy
____________________
Ogródek Iwony II
asiak 21:21, 03 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ładnie z tymi płytkami
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies