Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

abiko 10:24, 29 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Zapatrzyłam się na miskant Kleine Fontain.. ślicznie wygląda. Szukam właśnie czegoś do siebie, tylko nie może być inwazyjny.. może taki
Bardzo urokliwe miejsce z ławeczką u Ciebie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
TAR 10:28, 29 sie 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Iwk4 napisał(a)
Koniecznie pokaz Aniu twoją kompozycję.

Ps. Oj, same Anie.


juz kiedys wstawialam fotke, taka z mgla. u mnie sa przed brzoza long trunk ale niestety sa za wysokie i zaslaniaja hosty posadzone pod brzoza. bedzie inaczej. przed posadze czerwone rozchodniki a potem moze morning lighty. funie z czasem tez urosna, kupilam te wieksze. minusem, ze tam teren w dol schodzi. ale funieczki po to by zadarnic i by zaroslo. ewentualnie przesadze hosty do przodu a miskanty do tylu. tylko cienia mi brakuje. ech te dylematy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 10:32, 29 sie 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
miskanty widac na tej stronie https://www.ogrodowisko.pl/watek/8622-ogrod-tar?page=37
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Anusia 11:23, 29 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwk4 napisał(a)
Oj , te pomidorki. Pyszne. Wiosną Ania przyjadę po siewki. Bo u mnie ich nie będzie. Co jaki dojrzeje, by się wysiac, ktoś podleci i zje. I nikt się przed nikim nie przyznaje. Giną, nie wiadomo kiedy.

Z kleine będziesz zadowolona.
Ania, on kwitnie już dość szybko. A w tym roku zaczął na poczatku lipca.


He he, siewek będzie zapewne całe mnóstwo.
Targi w Starym Polu odbędą się 8-9 września, jedziesz?
____________________
Skandynawia po krzyżacku
TAR 11:29, 29 sie 2018


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Anusia napisał(a)


He he, siewek będzie zapewne całe mnóstwo.
Targi w Starym Polu odbędą się 8-9 września, jedziesz?


kiedys jezdzilam do starego pola co roku ale teraz blizej mi na renk, wygodniej z zakupami, parkowaniem i ladowaniem, sa dostepne wozki. w starym polu niestety z tymi siatami kilometry robilam. ale urok maja od paru lat ten sam termin w starym i na renku.

w starym z kolei bedzie moj ulubiony dostawca bylinek, zawsze tam jakies rarytaski kupie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
AngelikaX 11:32, 29 sie 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ale pięknie porosło u Ciebie Iwonka, naprawdę śliczny busz

Miskantowi kleine fontain aż świecą te kłoski, uwielbiam ten czas... można chodzić i miziać… uwagę moją zwrócily Twoje Vanilki - to aktualne zdjęcie? - bo takie świeżynki z nich... apetyczne bardzo, moje daleko w bordzie posunięte
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Anda 15:04, 29 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Iwonko, nie wiem, co zacytować, wszystko piękne Kącik z ławeczką i miskantami cudowny. Baujnie i gustownie masz w ogrodzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
HannaR 19:15, 29 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
A mnie ciekawi czy stół był kupiony gotowy, czy robiony na zamówienie. Ogromnie lubię stoły z takimi krzyżakami zamiast normalnych 4 nóg.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Iwk4 19:32, 29 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
abiko napisał(a)
Zapatrzyłam się na miskant Kleine Fontain.. ślicznie wygląda. Szukam właśnie czegoś do siebie, tylko nie może być inwazyjny.. może taki
Bardzo urokliwe miejsce z ławeczką u Ciebie.

Dla mnie on jest bezproblemowy. I szczerze szkoda mi go wykopywać i dzielić, aby nie popsuć kompozycji
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 19:43, 29 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anusia napisał(a)


He he, siewek będzie zapewne całe mnóstwo.
Targi w Starym Polu odbędą się 8-9 września, jedziesz?

Aniu, priv
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies