Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 09:09, 04 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Asiu, Mirko, Domi, Moniko, dziękuję dziewczyny. Wam tez życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku.

Znowu ciut dosypało, na moment zaświeciło słoneczko. Lubię takie zimowe widoki.
Dosypuję ziaren do karmnika dla ptaszków. Teraz im to bardzo potrzebne. Najlepiej lubią słonecznik.

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 09:15, 04 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022




____________________
Ogródek Iwony II
Dominika11 09:31, 04 sty 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
U Ciebie też pięknie z e śniegową pierzynką

kotek wygląda super na śnieżku
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Mirka 12:48, 04 sty 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwonka ale ci śniegu napadałoU mnie od świąt nie padało. Wigilię mieliśmy tylko białą, no i wichury okropne.
Ogród pod białą pierzynką bezpieczniejszy jest dla roślin.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Zana 16:56, 04 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwk4 napisał(a)
Niegasnącego uśmiechu, kiedy zawitają motyle.


To zdanie z Twoich życzeń rozczuliło mnie, oby motyle zawsze były wokół nas.

Zrobiłaś śliczną dekorację świąteczną z białymi domkami, niezmiernie mi się spodobała.

A u nas dopiero dzisiaj zaczął sypać śnieg, trochę przybieliło, ma sypać ponoć całą noc.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
polinka 15:32, 05 sty 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Ogród ze śniegiem bajkowy. Od razu jakoś tak czyściej i estetyczniej

Pozdrawiam Iwonko
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Iwk4 20:06, 07 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Domi, z tym śniegiem, to dziwnie. Raz pada, za chwilę deszcz, za chwilę śnieg, kalejdoskop.

Mirko, w Polsce podzielone pasy klimatyczne. U jednych śnieg, u innych deszcz, jeszcze gdzie indziej mróz... Powariowała pogoda...

Aniu, zaskoczona jestem, jak dokłądnie czytasz wszystko. Jest zatem dla kogo pisać.

Polinko, lubię, jak śnieg wszystko przykryje. Jeszcze jest. Ale niewiele w tej chwili. U Ciebie jest więcej.

W ogrodzie nic się nie dzieje. Zima.
Na podsumowanie roku jeszcze nie mam czasu. Więc o trochę cierpliwości proszę.W tej chwili kończę kolejny sweterek. Przeprosiłam się z drutami i to bardzo miłe uczucie zająć się czymś innym, niż zawsze. Szybciej zima przeminie.
W domu rozebrałam choinkę, bo się strasznie sypała. Zostawiłam jednak trochę świątecznych dekoracji.
____________________
Ogródek Iwony II
beata_m 12:17, 08 sty 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
piękny ogród w białej odsłonie macham ciepło Iwonko
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Zana 20:38, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonko, zawsze staram się czytać, nie zawsze wychodzi. Jakoś tak mam dziwnie, że w pewnym sensie zniechęcam się do wątków, które pędzą jak szalone, bo ja nie jestem w stanie nadążyć i ciągle mam w nich zaległości. Po prostu mam tyle czasu ile mam i nic na to nie poradzę.
Ale za to Twój wątek aż za bardzo zwolnił.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Iwk4 21:38, 08 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, zwolnił, to fakt.
Strasznie absorbuje mnie praca zawodowa ostatnio, no i nastroje z nią związane i minister p. A.Z...

Ostatnio nie tylko mój wątek zaniedbałam, ale także inne. Jakoś nie nadążam, powstało wiele nowych wątków, starsi nie piszą, jakoś trudno się tu odnaleźć, inspirować..., a nowi nie zadają pytań, zastanawiam się czasem, jaki ma sens prowadzenie wątku, skoro nikt z tego nie korzysta... Mój ogród zrobiłam, nie do końca zrealizowałam wszystkie marzenia, bo ogród za mały, trzeba było się ograniczyć. Zimą będę chciała zakupić linie kroplujące chociaż na jedną rabatę, a najlepiej na dwie...

Lubię Instagram ostatnio, codziennie rano przez chwilkę oglądam tam ogrody i wnętrza. Jest tam też trochę naszych ogrodów z O. Ale też zagraniczne ogrody...

We wrześniu padł mi laptop, gdzie miałam mnóstwo zdjęć ogrodu. Odzyskałam dysk, mam go jako zewnętrzny, ale obsługa komputera Zbyszka jest jakaś inna, nie odnajduję się na tym komputerze. Zdjęcia otwierają się w jakimś dziwnym programie i mnie to strasznie irytuje...
Jak będę miała ferie, postaram się to ogarnąć. Czeka mnie podsumowanie roku w wolnej chwili, ale muszę dostać się do zdjęć i znaleźć trochę czasu...
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies