Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Anusia 17:39, 15 gru 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwonko piękne dekoracje porobiłaś. Na domki u nas nie załapałam się w znanej sieciówce był taki jedyny ale popękany. Szkoda bo miałam chęć zakupić. Oryginalna wersja 'choinki' w Waszej sypialni bardzo mi się podoba. Super pomysł.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Monia81 19:27, 30 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
Iwk4 napisał(a)

Moni, werbenę pobierałam w grudniu, ale przed przymrozkami. Musisz sprawdzić, czy ci nie zmarzła. U mnie mrozy już ją załatwiły w tym roku niestety. Nie zebrałam sadzonek.


Iwonko dziękuję, to będę pamiętać w przyszłym roku, bo w tym to mi ją zdążyło zmrozić, mam nadzieję, że się wysieje sama na rabacie dekoracje obejrzałam, pięknie wyglądają i na podsumowanie roku czekam a w nadchodzącym roku życzę dużo zdrówka, miłości, spokoju i samych wspaniałych chwil pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Dragonka 14:38, 31 gru 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, Iwonko
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
olga80 13:32, 02 sty 2019


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonko wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 21:44, 02 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nadszedł Nowy Rok. Z nowymi marzeniami, nadziejami, planami. Witany uśmiechem, szampanem, fajerwerkami a momentami łezką, bo przecież w ten dzień bardziej czujemy, że jakiś pewien etap się kończy...

Mam wiele planów, postanowień, marzeń niekoniecznie ogrodowych.
Kiedyś Madżenka napisała: ogród skończony, a potem go ulepszała, poprawiała.
U mnie chyba będzie podobnie. Coś wypadnie, pojawi się coś nowego, albo rozmnożę to, co mi się sprawdza w ogrodzie.
Przez okres świąteczny odpoczywałam z rodzinką. Nawet nie zajrzałam do komputera. Kilka zimowych kadrów z ogrodu leżało do dziś w aparacie.
Święta mieliśmy białe. Na moment spadał śnieg.


Potem wszystko zmył deszcz. Dziś znowu napadało.


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:56, 02 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moniko, Basiu, Tereniu, dziękuję dziewczyny.
W tym roku życzę Wam jeszcze więcej chwil przetykanych złotą nicią szczęścia. Odwagi w planowaniu, wyrozumiałości dla roślin, spokoju ducha, gdy coś padnie, uschnie lub zgnije, uporu i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie ogrodowych celów. Więcej powodów do radości w ogrodowym raju i miłości do tego, co zielone. Niegasnącego uśmiechu, kiedy zawitają motyle.



____________________
Ogródek Iwony II
Margerytka40 22:01, 02 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pozdrawiam Iwonko w Nowym Roku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
22:47, 02 sty 2019
Ja również pozdrawiam, widzę, że śnieg masz super
mirkaka 21:06, 03 sty 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Pozdrawiam Iwonko
U nas też nasypało śniegu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Dominika11 21:12, 03 sty 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

U nas też biało
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies