Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 15:35, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
AnnaCh napisał(a)
Mnie choć z innej branży jestem też praca ostatnio bardziej absorbuje
Iwonko, ja myślę, że forum na wiosnę znowu ruszy W końcu teraz nawet nie ma o co pytać, szaro, buro i ponuro

Forum juz Aniu rusza. Porządki w ogrodzie rozpoczęte na forum. U mnie jeszcze nie. Jak zwykle w lutym dopadło mnie przeziębienie, więc trzeba bylo czekać. Sprawdzam temperatury. Jeszcze mają być ujemne, więc mi nie śpieszno. Ale suche trawy mnie juz denerwują...

Kupiłam trochę nasion. Dziś mnie nie ma na miejscu, ale moze jutro posieję stipe i pomidory...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:40, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
mikina34 napisał(a)
Iwonko, jestem ostatnio stałą bywalczynią u Ciebie, podglądam po cichutku z boku, niezmiennie się zachwycając . Ale jak czytam, że zastanawiasz się czy nie zrezygnować z bywania tu na O to zgłaszam protest, wręcz zamierzam wystosować petycję przeciwko takim pomysłom . Takie osoby jak Ty są dla nas laików skarbnicą wiedzy i nie wyobrażam sobie co my biedne żuczki poczęlibysmy sami na palcu boju. Więc nich Ci takie "goopie" pomysły wylecą z głowy tak szybko jak wleciały
O! Się wypowiedziałam
Pozdrawiam

Witaj Monia. Bardzo ci dziękuję za to, co napisałaś. Takie ciepłe słowa, czyli warto być, pokazywać, pisać...
Petycja przyjęta
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:42, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
HannaR napisał(a)


O, przepraszam. Ja korzystam. Z kilku Twoich rad Iwonko zamierzam skorzystać już za momencik, już za chwileczkę. I nie mogę zagwarantować, że nie poproszę o więcej...


Haniu, o ciebie jestem spokojna. Świetnie sobie radzisz. I mozna brać z Ciebie przykład. Buziaki.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:19, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
akak napisał(a)
Iwk4 Witaj, anonimowo często goszczę w twoim ogródku, ponieważ bardzo podobaja mi sie zmiany, które wprowadzacie z mężem. Co prawda nie mam jeszcze swojego wątku, ale skoro zachęcasz do zadawania pytań , to postaram się to nadrobić. Pozdrawiam

Witaj Akak. Planujesz założyć wątek?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:23, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
olga80 napisał(a)
Iwonko u Ciebie sporo śniegu aż miło popatrzeć na taka białą pierzynkę. Nie mogę się doczekać Twojego podsumowania. U Cibie ogród przeszedł sporą metamorfozę.

Cześć Tereniu. Mam pierwsze krokusy. A kilka dni temu znowu było biało.
I mrozilo. Dziś święci słoneczko.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:27, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Milka napisał(a)


Też mam zamiar do drutów wrócić, na razie motki klamocę, inne dodatki i powoli ruszę, pozdrawiam Iwonko, ciekawe jaki sezon ogrodowy nas czeka

Irenko, zimą nadrabialam zaległości na drutach. Powstało kilka sweterków. Teraz tez jeden robię. Z bawełnianej włóczki. Na wiosnę jak znalazł.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:37, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
mirkaka napisał(a)
Witaj Iwonko, co u Ciebie, ferie chyba już się zaczęły, więc może coś napiszesz co u ciebie w ogrodzie?
Ja dzisiaj rozpoczęłam sezon ogrodowy, wysprzątałam jedną rabatę Huraaa

Ewa Bacowa zamknęła wątek, dlaczego??? Bardzo lubiłam jej ogród

Mirko, ferie za szybko minęły. Pierwszy tydzień Zbyszek miał urlop, mieliśmy kilka wyjazdów, nadrabialismy zaległości...
A potem Zbyszkowi wyskoczył dysk i resztę przelezal, a ja za pielęgniarkę robiłam. Więc byliśmy uziemieni. Na Netflixie kilka seriali historycznych zaliczyliśmy.

Ewa zamknęła wątek, to jej decyzja. Też mi szkoda. Ale w ogrodzie działa. Planuje kolejną rabatę trawiastą. Aż jej zazdroszczę miejsca.

W ogrodzie będę działać niebawem.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 16:39, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)
Iwonko, gdzieś Ty się zapodziała? Wracaj. Zaczęłaś już działania wiosenne?

Aniu, już się odnajduję.
Buziaki.
____________________
Ogródek Iwony II
Anitka 07:10, 26 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Iwonko ciesze się, że słoneczko przebieranie nóżek u ciebie wywołało. Pokazuj ogród choć od czasu do czasu, pomiędzy innymi robótkami. Donice z mchem cudne.
Fajnie, że jesteś, bo mam pytanie. I tylko nie pomyśl, że ja zadaje, żebyś poczuła się potrzebna Masz spora wiedzę i doświadczenie, którym możesz się z nami dzielić.

Masz przy kulach bukszpanowych strzęplice sine? Dobrze pamiętam ? Jeśli tak to proszę powiedz mi co robisz z nimi na wiosnę. Wyskubujesz czy przycinasz suche końce czy całą trawkę ?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anda 07:42, 26 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Całe szczęście, że wróciłaś Tu bardzo potrzebne są doświadczone ogrodniczki z dojrzałymi ogrodami, więc już nie znikaj na tak długo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies