Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Zana 22:12, 08 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Oj Iwonko o pani A.Z. (cholerka, takie same mam inicjały!) to już nawet nic nie mów. Co prawda zawodowo mnie to nie dotyczy, ale mój syn jest właśnie w trzeciej gimnazjum. W tym roku dwa roczniki idą do kolejnego etapu edukacji, w W-wie już czytam o chaosie i sajgonie jaki nam się w związku z tym szykuje i włos mi się na głowie jeży. Mój Ignaś nie jest super uczniem, więc mam niezły ból głowy co nas (a właściwie jego) w związku z tym czeka. Może w mniejszych miejscowościach jest trochę łatwiej, ale u nas to jakaś masakra będzie.

Ja mam takie odczucie, że bardzo dużo wątków ucichło (jak patrzę na moją listę obserwowanych wątków, to chyba większość jest już "uśpiona"), a nowych właśnie jakoś niewiele przybywa (albo ja jakaś gapa jestem). Bardzo boleję nad tym, że osoby, które skończyły ogród kończą też przygodę z Ogrodowiskiem. Ty kiedyś tak to podsumowałaś, że kończy się pewien etap z tworzeniem ogrodu, zmieniają się tym samym często priorytety życiowe. Cóż realne życie jest bezsprzecznie najważniejsze, uważam jednak, że nawet pokazanie ogrodu od czasu do czasu to też jest ogromna wartość. Ja osobiście bardzo to cenię. Dla tych, którzy znają ogród obserwują jego rozwój i dojrzewanie, obserwują jak się zmienia. Jeżeli wątek jest mało aktywny, to tym nowym osobom też trudniej jest do takiego wątku trafić.

Na Twoje podsumowanie roku czekam i życzę, żebyś opanowała jednak komputer Zybszka. A Zbyszkowi zasyłam specjalne pozdrowienia.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 23:02, 08 sty 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mnie choć z innej branży jestem też praca ostatnio bardziej absorbuje
Iwonko, ja myślę, że formu na wiosnę znowu ruszy W końcu teraz nawet nie ma o co pytać, szaro, buro i ponuro
____________________
Ania - Malutki pod lasem
mikina34 13:29, 09 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Iwonko, jestem ostatnio stałą bywalczynią u Ciebie, podglądam po cichutku z boku, niezmiennie się zachwycając . Ale jak czytam, że zastanawiasz się czy nie zrezygnować z bywania tu na O to zgłaszam protest, wręcz zamierzam wystosować petycję przeciwko takim pomysłom . Takie osoby jak Ty są dla nas laików skarbnicą wiedzy i nie wyobrażam sobie co my biedne żuczki poczęlibysmy sami na palcu boju. Więc nich Ci takie "goopie" pomysły wylecą z głowy tak szybko jak wleciały
O! Się wypowiedziałam
Pozdrawiam
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
HannaR 17:04, 09 sty 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Iwk4 napisał(a)
...zastanawiam się czasem, jaki ma sens prowadzenie wątku, skoro nikt z tego nie korzysta...


O, przepraszam. Ja korzystam. Z kilku Twoich rad Iwonko zamierzam skorzystać już za momencik, już za chwileczkę. I nie mogę zagwarantować, że nie poproszę o więcej...

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
akak 09:55, 25 sty 2019

Dołączył: 25 lis 2016
Posty: 19
Iwk4 Witaj, anonimowo często goszczę w twoim ogródku, ponieważ bardzo podobaja mi sie zmiany, które wprowadzacie z mężem. Co prawda nie mam jeszcze swojego wątku, ale skoro zachęcasz do zadawania pytań , to postaram się to nadrobić. Pozdrawiam
olga80 12:37, 03 lut 2019


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonko u Ciebie sporo śniegu aż miło popatrzeć na taka białą pierzynkę. Nie mogę się doczekać Twojego podsumowania. U Cibie ogród przeszedł sporą metamorfozę.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Milka 16:14, 03 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

W ogrodzie nic się nie dzieje. Zima.
Na podsumowanie roku jeszcze nie mam czasu. Więc o trochę cierpliwości proszę.W tej chwili kończę kolejny sweterek. Przeprosiłam się z drutami i to bardzo miłe uczucie zająć się czymś innym, niż zawsze. Szybciej zima przeminie.
W domu rozebrałam choinkę, bo się strasznie sypała. Zostawiłam jednak trochę świątecznych dekoracji.


Też mam zamiar do drutów wrócić, na razie motki klamocę, inne dodatki i powoli ruszę, pozdrawiam Iwonko, ciekawe jaki sezon ogrodowy nas czeka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 15:49, 10 lut 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Witaj Iwonko, co u Ciebie, ferie chyba już się zaczęły, więc może coś napiszesz co u ciebie w ogrodzie?
Ja dzisiaj rozpoczęłam sezon ogrodowy, wysprzątałam jedną rabatę Huraaa

Ewa Bacowa zamknęła wątek, dlaczego??? Bardzo lubiłam jej ogród
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Zana 23:04, 17 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonko, gdzieś Ty się zapodziała? Wracaj. Zaczęłaś już działania wiosenne?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Iwk4 15:28, 25 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zana napisał(a)
Oj ...

Na Twoje podsumowanie roku czekam i życzę, żebyś opanowała jednak komputer Zbyszka. A Zbyszkowi zasyłam specjalne pozdrowienia.

Aniu, skasowalam cytowanie, by nie powielać, ale masz rację. Trzeba dalej pokazywać, jak rosną rośliny, jak ogród dojrzewa. Zimą mocno odpoczywalam od ogrodu, planowania. Ale teraz, jak tylko słoneczko się pokazuje, to aż nogami przebieram.
Jeszcze troszkę i się ogarnę. Chyba...
Zbyszkowi przekazałam pozdrowienia.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies