Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Iwonka 20:41, 06 paź 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Koc i winko zasłużone Niesamowitą robotę zrobiłaś. Każdy zakątek dopieszczony na maksa. Wianki mega, cudny masz kolor drzwi.
Z metalem do siedzenia - masz rację, jest do podziwiania i przysiadania na chwilkę. U mnie pod szopą taka ich rola, na wygodę przyjdzie czas na nowym tarasie, pytanie tylko kiedy
Na dłuższe posiedzenia masz teraz fajny, wygodny kącik, bardzo mi się podoba miejsce jakie mu wybrałaś.
Malowanie zostaw na wiosnę, power wtedy większy i efekt na dłużej
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
inka74 09:03, 07 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Judith napisał(a)
Zachwycające widoki!
Judaszowiec - przystojniak .
Judaszka tego polecam. Zaskoczona jestem jak ładnie się prezentuje. Cieszę się, że się podoba choć bałaganiarsko jest
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:11, 07 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Gosiek33 napisał(a)
Ależ bogaty masz teraz ogród

Niesamowite efekty Twojej pracy
Rozrasta się. Rabaty się zapełniają. Coś dochodzi, coś wypada. Ale ramy rabatowe są dobre. Mam jeszcze problem z tym frontem. Z równo jest, za masywnie teraz. Przyzwyczaiłam się może za bardzo do tej wysepki. Może trzeba było ścieżkę jednak pociągnąć jeszcze bardziej w głąb dzieląc tę przestrzeń, stopniując nasadzenia. Poczekam aż się bardziej rozrośnie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:20, 07 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Magleska napisał(a)
Pazdziernikowy przegląd zdjęciowy z przyjemnością obejrzałam
bardzo fajnie Ci wyszedł ten nowy placyk i ścianka
Placyk to był dobry pomysł w tym miejscu. Przełamał długą i wąską przestrzeń, straciła wymiar kichowatości wagonu Ścianka jeszcze sporo pracy wymaga ale... nie chce mi się. Ja muszę mieć natchnienie do tego typu roboty. A tu jeszcze czegoś mi brakuje. Może świateł, może żeby bluszcz ją ładnie zarósł a bambus stworzył gęstą ścianę, może drażni mnie nieosłonięta podstawa parasola. Sama nie wiem. Ale dojdę do tego kiedyś. Ważne, że już tam bałaganu nie ma. W następnym roku wezmę się za drewutnie czyli za bałagan za garażem. I kupię/zrobię wędzarnię
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:44, 07 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Iwonka napisał(a)
Koc i winko zasłużone Niesamowitą robotę zrobiłaś. Każdy zakątek dopieszczony na maksa. Wianki mega, cudny masz kolor drzwi.
Z metalem do siedzenia - masz rację, jest do podziwiania i przysiadania na chwilkę. U mnie pod szopą taka ich rola, na wygodę przyjdzie czas na nowym tarasie, pytanie tylko kiedy
Na dłuższe posiedzenia masz teraz fajny, wygodny kącik, bardzo mi się podoba miejsce jakie mu wybrałaś.
Malowanie zostaw na wiosnę, power wtedy większy i efekt na dłużej
A wiesz, że te drzwi jeszcze w ubiegłym roku były w obleśnej okleinie plastikowej? zerwałam okleinę i przemalowałam je sama. Nie obyło się bez płaczu i zgrzytania zębów ale finalnie wyszło fajnie. Lubię je. Kiedyś wstawię piękne drewniane z przeszkleniami. Ale to już w nowym domu

Z tym tarasem to u ciebie duży jest problem. Teren do pracy trudny a fachowców brak. Nikt nie chce się męczyć z tematami, które być może będą wymagały niestandardowego podejścia. Ja z moim tarasem też jeszcze nie wiem co zrobię. Marzy mi się drewniany, większy niż mam. Może z ogrodem zimowym. Z drugiej strony w tym roku taras w takiej formie jak jest bardzo się sprawdził... Na razie uznałam, że dopóki nie jestem na 100% pewna tego co chcę to nie robię nic. Musi mi się temat ułożyć w głowie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 17:56, 07 paź 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
inka74 napisał(a)
Kilka przebarwień jesiennych - azalia na tle miskanta Memory, dereń kwiecisty, Itea, klonik

Śliczne i w ogrodzie pieknie
Zacznij zużywać huśtawkę, poza sadzeniem cebul nic robic nie musisz
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agatorek 22:02, 07 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Widoczek ławkowy zachwyca mnie ciągle .

A ogród to piękny busz, tak jak lubię
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 05:38, 08 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kasya napisał(a)

Śliczne i w ogrodzie pieknie
Zacznij zużywać huśtawkę, poza sadzeniem cebul nic robic nie musisz
Kasia, ostatnio jest huśtawka na zmianę z fotelem i zakątkiem za domem używana )) lenistwo pełne
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 05:41, 08 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Agatorek napisał(a)
Widoczek ławkowy zachwyca mnie ciągle .

A ogród to piękny busz, tak jak lubię
ławkowo ma swój urok. Lubię też usiąść na nim i patrzeć na ogród z innej perspektywy. Choć eM narzeka, że zimna jest )
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
daredevil 07:27, 08 paź 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Uwielbiam Twój busz i mnogość kolorów, faktur, struktur... magię tworzysz Super musi być się zanurzyć w tę sielskość, przejść kawałek, ale mimo buszu panuje u Ciebie porządek i ład, i harmonia - zazdroszczę!

pozdrawiam serdecznie, miłego piątku!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies