Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 17:05, 05 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:09, 05 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:14, 05 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Na koniec nieogrodowo - następne ozdoby świąteczne domowe zrobione



Koniec pisma obrazkowego. Szkoda, że weekend dobiega już końca. Tyle rzeczy jeszcze miałam zrobić...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 19:29, 05 gru 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ależ bogato na tych zimowych rabatach

Niesamowity okaz z tego ciemiernika
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 21:08, 05 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
inka74 napisał(a)

Tego najbardziej zazdroszczę. Pięknie uchwyciłaś sikorkę w locie.
____________________
Helen - Hortensjowo
Rumianka 21:45, 05 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Iwonka, u Ciebie jeszcze tak kolorowo jesiennie...a może tęsknisz do białego puchu...u mnie jest go aż nadto, częstuj się więc - do woli...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
inka74 07:00, 06 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Gosiek33 napisał(a)
Ależ bogato na tych zimowych rabatach

Niesamowity okaz z tego ciemiernika
w końcu coś na nich w zimę jest a nie pustynia jak było kiedyś. Metoda zdjęć rabaty o każdej porze roku i kombinowanie, aby przez cały rok się na niej coś działo chyba się sprawdziła. Lubię ten ogród w takiej rdzawo-zielonej tonacji. Za to bardzo brakuje mi przestrzeni

Ciemierniki nakryłam liśćmi. Zapowiadają mrozy. A te w donicy kupiłam w LM. Wiem że pewnie do wiosny nie dotrwają ale... Nie mogłam się opanować.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:08, 06 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Helen napisał(a)

Tego najbardziej zazdroszczę. Pięknie uchwyciłaś sikorkę w locie.
pierwszy raz mi się udało uchwycić sikorki! )) Też się z tego cieszę. Jednak co aparat to aparat. Nawet dobry telefon nie dawał rady. A teraz dały podejść do siebie wyjątkowo blisko. Stałam może z 3 metry od karmnika rozmawiając jeszcze z mężem. Nic sobie z nas nie robiły. Jak karmy brakuje to obsiadają stadnie drzewo i czekają. Robią przy tym spory jazgot. Te małe rozbójniki normalnie opróżniają pół kilo słonecznika w 3 dni. Muszę karmę kupić taką na wory 5 kg a nie kilogramowe.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:11, 06 gru 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Rumianka napisał(a)
Iwonka, u Ciebie jeszcze tak kolorowo jesiennie...a może tęsknisz do białego puchu...u mnie jest go aż nadto, częstuj się więc - do woli...
byłam, widziałam. Kraina puchu u ciebie Taka kołderka dobra, wody dużo dla roślin. I ciepłej przy mrozie, który zapowiadają. No i bajkowo ogród wtedy wygląda. U mnie trochę sypnęło po południu ale raczej tak delikatnie, symboliczne.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 08:48, 06 gru 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Iwonka
z przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie
cienista część do domku ogrodnika jest taka idealnie dopracowana -jest przepiękna w każdej porze roku
dekoracje w domu też śliczne ,eleganckie

rozumiem w pełni rokminki nad poprawkami -faktycznie ta nowa ścieżka do nikąd mogłaby na końcu się troszkę inaczej kończyć -na pewno poprawisz ją tak ,że będzie super

trawnika to masz jeszcze całkiem sporo


rabata z bukiem też jest super -ale skoro coś tam Ci nie pasuje ,to pewnie coś fajnego wymyślisz

kupiłam 5 kg słonecznika ,ale jak co roku w zimie u mnie coś mało ptaszków -jak od wiosny do jesieni widzę ich pełno ,to o tej porze coś ich nie ma ....a przygotowałam im sporo żarełka -kule powiesiłam ,orzechy połuskałam ....cóż poczekam cierpliwie może wrócą ,jak zgłodnieją

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies