Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

antracyt 21:23, 02 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Spacer super, ale różanymi portretami to się zachwycam. Tylko mi trochę brakuje podpisów
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Iwona100 22:01, 02 lip 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
inka74 napisał(a)
Iwonka - byłam jeszcze w Wojsławicach, tam też pięknie jest...

Szkoda ,że Wojsławice są daleko ode mnie. Znalazłam w mojej okolicy ogród wprawdzie jeszcze młody,ale chwalony . Mam zamiar jutro tam pojechać.
Piękny masz ogród mimo ,jak piszesz braku czasu na jego pielęgnację.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Margerytka40 22:30, 02 lip 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
inka74 napisał(a)



Iwonka to jasne drzewko po prawej stronie, co to? Jakiś klon? Ależ masz różności różanych. Piękne
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
inka74 06:26, 03 lip 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
April napisał(a)
No faktycznie nie ma co pokazywać, normalnie puchy
Oj Inka, wstydziłabyś się
Super różyczki.
no nie ma co pokazać. To już jest resztka. Ale kwitły po całości na Boże Ciało. Jak wróciłam rabaty tonęły w kwiatach. Ale i w resztkach tulipanów. A potem upały załatwiły resztę. Strasznie szybko się rozwinęły i przekwitły. Portrety pojedynczych kwiatów bo w całości krzew już się nie nadaje do pokazania. Dziś muszę się jeszcze przejść i pościnać przekwitłe śmieciuchy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 06:31, 03 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Jedziesz do Ani?
Ja też miałam gości do późna. Boli mnie od rana głowa ale jakoś się pozbieram
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 06:33, 03 lip 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Juzia napisał(a)
Dzięki za spacerek!
Najlepsze fotki dla mnie zawsze całościowe
Piękny gąszczyk!
jak nie ruszam roślinek non stop z miejsca na miejce lub przesuwając o 10 cm to mają szansę się rozrosnąć. Ale nie byłabym sobą, gdybym roszad na rabatach nie robiła. Wczoraj najpierw ucięłam kawałek hakonki (bo za duża urosła), potem drugi a na końcu całą sadzonkę wyjęłam bo zarosły mi wszystko. A takie dziubdziusie to było...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:47, 03 lip 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Kasya napisał(a)
No… masz tych roz trochę
Trochę tego jest nawet jak już 3/4 przekwitła...
antracyt napisał(a)
Spacer super, ale różanymi portretami to się zachwycam. Tylko mi trochę brakuje podpisów
Zuzka, to standardowy tekst Kasyi )) fajne zdjęcia ale podpisów brak
Ja mam w tej chwili z różami jeden problem. One metek nie mają (spora część) a wcześniej robiłam roszady z nimi, część kupowana z gołym korzeniem okazała się nie tym co kupowałam no i mam tego grubo ponad 100, przestałam liczyć. Błędnymi podpisami nie chcę wprowadzać w błąd. Wszelkie nazwy niemieckie i francuskie muszę kopiować z netu a na telefonie piszę więc to najłatwiejsze nie jest. Muszę w zeszycie sobie odświeżyć listę. Ale jak jest jakaś szczególna to pisz, zidentyfikuję.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:54, 03 lip 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Iwona100 napisał(a)

Szkoda ,że Wojsławice są daleko ode mnie. Znalazłam w mojej okolicy ogród wprawdzie jeszcze młody,ale chwalony . Mam zamiar jutro tam pojechać.
Piękny masz ogród mimo ,jak piszesz braku czasu na jego pielęgnację.
Ja Wojsławice też mam daleko ale przy okazji innej wycieczki zrobiłam
Ogród dziękuje wiesz, jak się dobierze dobrze rośliny do warunków i ziemi to potem radzą sobie same dobrze, bez wydziwiania i nawet przy zaniedbaniu częściowym rosną. Cieszę się, że po chwilowym zachwycie i kupowaniu wszystkiego co mi się podoba, potem poszłam po rozum do głowy i zostawiałam/rozmnażałam/dokupowałam tylko te rośliny, co sobie u mnie dobrze radziły. Mniej problemów mam teraz
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:59, 03 lip 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Margerytka40 napisał(a)


Iwonka to jasne drzewko po prawej stronie, co to? Jakiś klon? Ależ masz różności różanych. Piękne
Róże dziękują .
To białe to klon polny Carnival. Idealny do cienia. W słońcu go przypala. Ma obłędne różowe młode przyrosty. Fajnie się go formuje, niewielki. Bardzo go lubię.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:00, 03 lip 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
April napisał(a)
Jedziesz do Ani?
Ja też miałam gości do późna. Boli mnie od rana głowa ale jakoś się pozbieram
Będę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies