Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Doranma 13:12, 18 maj 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Bardzo Ci dzisiaj ogród zalało? Po lewej stronie Wisły lało od 6 rano przez kilka godzin. Teraz się nieco przejaśnia, ale myślę, że wody już nam wystarczy, a tymczasem zapowiadają na kolejne dni także opady
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
inka74 22:49, 18 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dorotko, rano padało mocno. Potem nie wiem bo wybyłam do Kwartecikowego ogrodu. Nie dość, że oczy nasyciłam (jestem urzeczona ogrodem i domem) to jeszcze się objadłam - dziewczyny zrobiły takie ciasta (Lucy, beza obłędna) i sałatki, że kolacji już nie zjadłam. Doskonale spędzona sobota. Piękny ogród, super towarzystwo. Nawet pogoda dopisała. Słońce wyszło. Tego mi było trzeba.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:52, 18 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
sarenka napisał(a)
Wykopalam dwa tulipsy i cebulki ok, to dam im jeszcze kilka dni na wzmocnienie.


Miłego spotkania wam życzę
My niedługo się na zakupy do Wawy
Megi - szkoda, że nie było cię z nami. Ania zapraszała wszytkich chętnych. Zawsze to miło się poznać osobiście.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 23:21, 18 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwonko, jeszcze raz dziękuję za wspólną podróż :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 00:09, 19 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu - buziaki. Cała przyjemność po mojej stronie. To był mega udany dzień. Relacja u Izy na wątku.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4564-ogrod-pod-lasem?page=747
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 08:38, 19 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
My wczoraj dziecko obkupowaliśmy na wycieczkę
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 08:54, 19 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wczoraj przyjechałam po dniu pełnym wrażeń ogrodowych i spotkaniowych i jedzeniowych i... wzięłam się za robotę tarasu jak u Kwartecika nie wybuduję (nie mam gdzie po prostu) ale huśtawka marzy mi się inna. A właściwie miejsce na huśtawkę lub hamaki. I chyba mam już na nie pomysł. Takie wyjazdy są mega inspirujące )) i mam już pomysł na 3 kute elementy ozdobne i zmieniłabym teraz te moje katalpy na froncie (nadal nie mają liści) na inne drzewa i trochę kalin bym chciała jeszcze mieć i takiego kuklika i warzywnik z ceglanymi ścieżkami zrobił na mnie wrażenie i ech... jakby tak jeszcze z 400 metrów działki mieć. No w każdym razie mam już plan działań chyba do końca roku lub dłużej.

Cudownie było spotkać się z dziewczynami i pogadać. Coraz większa grupka nam się zbiera ogrodowo zakręconych, mega fajnych kobitek. Bardzo lubię te nasze spotkania i wypady ogrodowe.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:07, 19 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
sarenka napisał(a)
My wczoraj dziecko obkupowaliśmy na wycieczkę
powiem tak - Asia była tak zaaferowana ogrodem i spotkaniem, że nie pojechała na turniej własnego dziecia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:13, 19 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wracając do mojej rzeczywistości - rabata owalna uwolniła się od nadmiaru liści tulipanowych.
Było tak


A jest tak


Dziś czeka mnie rewolucja i wykopanie jabłonki. Ale nie wiem czy wsadzę coś za nią. Przykładam 4 różne formy drzewkowe i mam dylemat straszny.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 09:56, 19 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
powiem tak - Asia była tak zaaferowana ogrodem i spotkaniem, że nie pojechała na turniej własnego dziecia
hahaha



inka74 napisał(a)
Wracając do mojej rzeczywistości - rabata owalna uwolniła się od nadmiaru liści tulipanowych.
Było tak


A jest tak


Dziś czeka mnie rewolucja i wykopanie jabłonki. Ale nie wiem czy wsadzę coś za nią. Przykładam 4 różne formy drzewkowe i mam dylemat straszny.
kiedy zdążyłaś to zrobić??
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies