Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Zana 20:55, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)


No przecież dopiero co było tu całe mnóstwo tulipanów. No to gdzie było to co tu teraz rośnie? Ja tego u Ciebie nigdy nie zrozumiem. Zaczynam podejrzewać, że Ty te wszystkie roślinki to masz gdzieś skitrane w doniczkach i jak wykopiesz tulipany to wstawiasz w ich miejsce te doniczki.

Benjamin przepiękny.
Oj, po tulipanach to trzeba by do Ciebie na róże przyjechać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 21:12, 11 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)

Kasia, ty go nie szukaj bo to paskudny koluch
Jest wiele podobnych znacznie bardziej przyjaznych


Kasiu, ja już jednego WS mam, więc wiem czego się spodziewać o ile znajdę podobną kolorystycznie alternatywę, to może podmienię tego Willa.. mme isaac pereire u Kwartecika piękna, ale z niej jeszcze większy koluch
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 21:14, 11 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kasia_CS napisał(a)
Iwonko, ponowie pytanie, bo może nie v widziałaś- nie rzucił Ci się w oczy gdzieś może William Shakespeare w donicy?
Kasiu patrzyłam ale w 4 miejscach gdzie stacjonarnie są normalnie odmianowe róże go nie widziałam. Pamiętam o tobie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:16, 11 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kasya napisał(a)

Kasia, ty go nie szukaj bo to paskudny koluch
Jest wiele podobnych znacznie bardziej przyjaznych
eee... Pozwolę się nie zgodzić. Ja Williego uwielbiam a kolce większe ma MW
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:17, 11 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
alis napisał(a)
Przepięknie u Ciebie Iwonko, gdzie Ty to wszystko upchnęłaś
Alis, kolanem a na serio to z tyłu mam jeszcze trochę miejsca i miskanta jakiegoś niedużego poszukuje między hortki.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:34, 11 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Zana napisał(a)


No przecież dopiero co było tu całe mnóstwo tulipanów. No to gdzie było to co tu teraz rośnie? Ja tego u Ciebie nigdy nie zrozumiem. Zaczynam podejrzewać, że Ty te wszystkie roślinki to masz gdzieś skitrane w doniczkach i jak wykopiesz tulipany to wstawiasz w ich miejsce te doniczki.

Benjamin przepiękny.
Oj, po tulipanach to trzeba by do Ciebie na róże przyjechać.
a wiesz, że tam tulipany nadal w ziemi tylko górę urwałam. Byliny i róże mają to do siebie, że na wiosnę są pochowane. A potem szybko dają czadu. Ja jeszcze próbuję robić zestawienia takie, że jak roślinka przekwitnie to inna ją zakrywa. A tak ogólnie to czuję się rozgrzeszona bo w Projektowaniu Brooksa przeczytałam, żeby sadzić gęściej aby od razu efekt był a potem przesadzać. Ogólnie podoba mi się coraz bardziej jego podejście do tworzenia ogrodu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 21:42, 11 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ja odwrotnie, po ubiegłym roku zaczęłam rozsadzać by oddechy złapały. W zeszłym roku głównie szałwie różne dusiły mi się. Zobaczę co będzie w tym sezonie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 22:27, 11 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Rozsadzanie to swoją drogą. Sąsiadka już ze 3 taczki różności dostała z rdestu zrobiłam z 5 sadzonek dodatkowych i nic po nim nie widać. Róże powoli osiągają swoje normalne rozmiary ale wbrew pozorom jest jeszcze sporo wolnego miejsca między nimi. Do sierpnia będzie gęsto.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 22:33, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
A tak ogólnie to czuję się rozgrzeszona bo w Projektowaniu Brooksa przeczytałam, żeby sadzić gęściej aby od razu efekt był a potem przesadzać. Ogólnie podoba mi się coraz bardziej jego podejście do tworzenia ogrodu.


Mnie się wydawało, że na słonecznej gęsto posadziłam, oj chyba mi się wydawało. Chwasty jak najbardziej mają tam jednak używanie.
Jeszcze mi do Ciebie daleko w tym zagęszczaniu
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 22:38, 11 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Właśnie, właśnie, skoro o rdeście mowa, to uprzejmie donoszę że zamieszkał na klonikowej i rośnie w oczach . Cmok!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies