Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

frezja 22:53, 31 sie 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)


I coś na ząb - patelnia piknikowa rozmiar 70 cm ))


U mnie coś podobnego..myślę nad kociołkiem aby tam zawiesić, postawić.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
lindsay80 23:01, 31 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Piękne róże!
A paleniska zazdroszczę, moje w tym roku niestety już nie powstanie.
____________________
Tu ma być ogród :)
jolanka 23:03, 31 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Iwonko, miło mi było gościć Cie u mnie - mam nadzieję na wzajemność
Róże rzeczywiście mamy różne tylko ilości takie same To fajnie bo mozemy oglądać ich więcej
Dlatego m.in. wymysliłam sobie ten różany alfabet, który pokazuję u siebie - taka forma zabawy ale i nauki - lepiej można je poznać

Twoje różyczki wyglądaja przepieknie, sa poza tym, jak widzę, bardzo zdrowe. Moje dwie złapały mączniaka - Winchester Cathedral przede wszystkim, plamistości troche było ale teraz po opryskach jest OK - oby tak dalej bo pąków maja sporo jak na pierwszy rok "pomieszkiwania" u mnie


Świetny ten kociołek - u mnie przy lesie sprawdził by sie lepiej niz ognisko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 00:18, 01 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
frezja napisał(a)


U mnie coś podobnego..myślę nad kociołkiem aby tam zawiesić, postawić.


Kociołek polecam, inny smak ma mięso, warzywa. Jak dam radę przytachać go sama zrobię zdjęcie mojego zestawu. W tym myśliwskim małym jak ma Jola z lawendowego trochę inaczej się zapieka bo on zamykany jest. Mój to taki duży gar jest jak ta patelnia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:33, 01 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
lindsay80 napisał(a)
Piękne róże!
A paleniska zazdroszczę, moje w tym roku niestety już nie powstanie.


Dziękuję w imieniu róż.

Palenisko fajna sprawa, nawet po to tylko by wieczorem przy ognisku kiełbaskę przysłowiową upiec i gwiazdy obejrzeć. Polecam takie głębsze, popiół nie ucieka jak wiatr zawieje i łatwiej drewno ułożyć
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:44, 01 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)
Iwonko, miło mi było gościć Cie u mnie - mam nadzieję na wzajemność
Róże rzeczywiście mamy różne tylko ilości takie same To fajnie bo mozemy oglądać ich więcej
Dlatego m.in. wymysliłam sobie ten różany alfabet, który pokazuję u siebie - taka forma zabawy ale i nauki - lepiej można je poznać

Twoje różyczki wyglądaja przepieknie, sa poza tym, jak widzę, bardzo zdrowe. Moje dwie złapały mączniaka - Winchester Cathedral przede wszystkim, plamistości troche było ale teraz po opryskach jest OK - oby tak dalej bo pąków maja sporo jak na pierwszy rok "pomieszkiwania" u mnie


Świetny ten kociołek - u mnie przy lesie sprawdził by sie lepiej niz ognisko


Oj będę wpadać. Przecież alfabet muszę zaliczyć ))

U mnie jedne tylko z mączniakiem, obcięłam je teraz mocno i żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam. Oprysk nie pomógł a teraz zdrowymi listkami i pąkami odbijają. Tylko czy zdążą do zimy... i czy to się utrzyma...

Reszta ma pojedyńcze listki w plamach, które chodzę i obrywam po prostu. A i u Isabel osy wszamały listki młode, wredoty jedne.

Palenisko fajna sprawa ale przy lesie za plotem zawsze to ryzykowne.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
frezja 07:59, 01 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)


Kociołek polecam, inny smak ma mięso, warzywa. Jak dam radę przytachać go sama zrobię zdjęcie mojego zestawu. W tym myśliwskim małym jak ma Jola z lawendowego trochę inaczej się zapieka bo on zamykany jest. Mój to taki duży gar jest jak ta patelnia.


Chętnie zobaczę..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
OlgaKol 20:29, 01 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Cześć Iwona,
U Ciebie jak w szkółce różanej - co trochę pokazujesz nowe odmiany
Musisz mieć ogromny ogród, że je wszystkie pomieściłaś.

Tujka w przyszłym roku już Ci się zagęści one bardzo szybko rosną.
Pozdrawiam
____________________
Olga Maniak w ogrodzie
jolanka 21:41, 01 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
inka74 napisał(a)


Oj będę wpadać. Przecież alfabet muszę zaliczyć ))

U mnie jedne tylko z mączniakiem, obcięłam je teraz mocno i żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam. Oprysk nie pomógł a teraz zdrowymi listkami i pąkami odbijają. Tylko czy zdążą do zimy... i czy to się utrzyma...

Reszta ma pojedyńcze listki w plamach, które chodzę i obrywam po prostu. A i u Isabel osy wszamały listki młode, wredoty jedne.

Palenisko fajna sprawa ale przy lesie za plotem zawsze to ryzykowne.


To osy stołówke sobie robią? Jak zobaczylam objedzone liście róży to myslalam, ze to opuchlaki U mnie os duzo
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 22:37, 01 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
OlgaKol napisał(a)
Cześć Iwona,
U Ciebie jak w szkółce różanej - co trochę pokazujesz nowe odmiany
Musisz mieć ogromny ogród, że je wszystkie pomieściłaś.

Tujka w przyszłym roku już Ci się zagęści one bardzo szybko rosną.
Pozdrawiam


Ogród mały ale w miarę pojemny. Coś koło 623 metrów z czego prawie połowa to dom, ścieżki i inne zabudowania.

Mam nadzieję, że tujka masy nabierze o ile zimę przetrwa. Poprzedniej się to nie udało. Do gruntu trzeba będzie kiedyś ją wsadzić bo tu ziemi mało. Ale za to fajnie przy wejściu wygląda.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies