Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

ZieloneWrota 21:53, 29 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
anna_t napisał(a)

u nas tzn gdzie dokładnie?


Ania tak blisko twoich stron, Poddębice
____________________
Agataod początku
anna_t 22:00, 29 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
to ja chętnie dołacze do waszego klubu AA i pojechalabym z Wami
co Wy na to? AAA ?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ZieloneWrota 22:13, 29 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
anna_t napisał(a)
to ja chętnie dołacze do waszego klubu AA i pojechalabym z Wami
co Wy na to? AAA ?


Jesteś zawsze mile widziana, boże tylko czy ja wyrobię z dwiema przekupkami silnie zarażającymi śmiechem , oczywiście zaryzykuję, czekam na tą chwilę kochane moje, potrzebuję Was.
____________________
Agataod początku
AgataP 09:30, 01 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)


Jesteś zawsze mile widziana, boże tylko czy ja wyrobię z dwiema przekupkami silnie zarażającymi śmiechem , oczywiście zaryzykuję, czekam na tą chwilę kochane moje, potrzebuję Was.


Moja droga nie tylko Ty odczuwasz silne potrzeby w wyżej wymienionym temacie - też Was potrzebuję. Dobrze że ten grudzień tak myknie szybko, potem styczeń i z górki, tylko że Ty już będziesz pracująca dziołcha ze wsi.

Od dziś idziesz w stronę słońca... buziaki

https://www.youtube.com/watch?v=B2ENeH_coow
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 17:46, 01 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


Moja droga nie tylko Ty odczuwasz silne potrzeby w wyżej wymienionym temacie - też Was potrzebuję. Dobrze że ten grudzień tak myknie szybko, potem styczeń i z górki, tylko że Ty już będziesz pracująca dziołcha ze wsi.

Od dziś idziesz w stronę słońca... buziaki

https://www.youtube.com/watch?v=B2ENeH_coow


Moja droga, pięknie to ujęłaś, dziękuję za wsparcie jesteś dla mnie natchnieniem, właśnie wróciłam bogata w wiedzę nowe znajomości oraz widzę ogromny potencjał i siły wracają, a to bardzo wskazane na tym etapie,to dopiero początek ale już nie mogę się doczekać, ale to tyle co by nie zapeszyć , byle do wiosny, mam nadzieję że wcześniej i tak się spotkamy?, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataP 20:27, 01 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)


Moja droga, pięknie to ujęłaś, dziękuję za wsparcie jesteś dla mnie natchnieniem, właśnie wróciłam bogata w wiedzę nowe znajomości oraz widzę ogromny potencjał i siły wracają, a to bardzo wskazane na tym etapie,to dopiero początek ale już nie mogę się doczekać, ale to tyle co by nie zapeszyć , byle do wiosny, mam nadzieję że wcześniej i tak się spotkamy?, pozdrawiam


sie wie że się widzimy wcześniej - przyjedziesz oblukać poddasze jak będzie już boazeria buziaki
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 20:56, 01 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


sie wie że się widzimy wcześniej - przyjedziesz oblukać poddasze jak będzie już boazeria buziaki


____________________
Agataod początku
marzena 22:33, 02 gru 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
wpadłam na chwilę ...
renowacje robisz mebli ! no podziwiam
ile masz uli w ogrodzie ? nie doczytałam, mieliśmy kiedyś jeden ul, ale trzeba było zrezygnować, bo sie okazało, że m ma uczulenie...
pozdrawiam miło
____________________
marzena O....!
AgataP 16:28, 08 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
zakończyłaś już kursik? jak stół? wyjścia są dwa albo czeka w poczekalni, albo go już myknęłaś
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 20:17, 08 gru 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)
zakończyłaś już kursik? jak stół? wyjścia są dwa albo czeka w poczekalni, albo go już myknęłaś


Cześć Agata, tak dziś ostatni dzień, od poniedziałku konsultacje i takie tam, ale jest dobrze, stół hmmm stoi i czeka ale do Świąt zdążę , te dni tak szybko lecą a święta za pasem a ja w polu z domem . Buziaki dziękuję za odwiedzinki.
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies