Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

Monka 14:55, 26 lis 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
ZieloneWrota napisał(a)


Dziękuję Moniko, właśnie ten blog stał się moją inspiracją do politury, ale dziękuję za linka, buziaki


Agata fajnie, że że się podoba blog ja także pod jego wpływem coś tam zmieniałam i jak zaczęłam czytać to nie mogłam przestać szkoda tylko ,że tekstowo to jest tak łatwo i przyjemnie a realu pot i praca , ale za to ogromne zadowolenie
____________________
Monika ogród i co dalej
ZieloneWrota 14:41, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Monika to fakt przemiany są zawsze wyzwaniem, ale ten efekt końcowy daje to że zapomina się o trudzie i zmaganiach przy metamorfozach
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 14:46, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Dziewczyny poszukuję ciekawej książki na prezent dla mojego taty o tematyce pielęgnacja drzew owocowych, ozdobnych, jest duży wybór na rynku, wszystkie ciekawe, ale może macie jakieś swoje sugestie chętnie skorzystam, wszystkie propozycje mile widziane, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataP 14:57, 27 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)
Dziewczyny poszukuję ciekawej książki na prezent dla mojego taty o tematyce pielęgnacja drzew owocowych, ozdobnych, jest duży wybór na rynku, wszystkie ciekawe, ale może macie jakieś swoje sugestie chętnie skorzystam, wszystkie propozycje mile widziane, pozdrawiam


Luśka ostatnio pokazywała jakąś... poszukaj u niej, lub szybciej - zapytaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/6497-od-lewej-strony-na-wspak
____________________
Z Pszenicznej...
Zana 15:08, 27 lis 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ale u Ciebie fajne klimaty renowacyjne. Lubię taką twórczość. Pozdrawiam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gruszka_na_w... 15:41, 27 lis 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Życzę udanych zakupów ulowych.
Nie wiem, czy już u Ciebie pisałam, że mnie do renowacji starych klamotów zachęcił blog tej Pani

Blog
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ZieloneWrota 16:01, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Zana napisał(a)
Ale u Ciebie fajne klimaty renowacyjne. Lubię taką twórczość. Pozdrawiam


Dziękuję , pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 16:51, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Życzę udanych zakupów ulowych.
Nie wiem, czy już u Ciebie pisałam, że mnie do renowacji starych klamotów zachęcił blog tej Pani


Dziękuję wszech uzdolniona kobietko za linka do bloga, oczywiście przejrzę na spokojnie, sporo rzeczy do wykonania się uzbierało, czekają w kolejce, czas czas a tu dzień taki krótki, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataP 18:51, 27 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
A zabrałaś się za stół? u nas zabezpieczyliśmy taras przed zimą, oczywiście farbą w kolorze szarości - no boski jest drewno też szare będzie i kropa.
Boazerii jeszcze nie pomalowaliśmy bo ciągle jest coś, no i zrezygnowaliśmy z koloru na podłodze na górze - cena farby nas dobiła
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 20:01, 27 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)
A zabrałaś się za stół? u nas zabezpieczyliśmy taras przed zimą, oczywiście farbą w kolorze szarości - no boski jest drewno też szare będzie i kropa.
Boazerii jeszcze nie pomalowaliśmy bo ciągle jest coś, no i zrezygnowaliśmy z koloru na podłodze na górze - cena farby nas dobiła


Tak namoczyłam jutro kleję, co do tarasu wrzuć fotkę w wolnej chwili, mam ten sam dylemat jeśli chodzi o kolor desek. Słuchaj są rzeczy ważne i ważniejsze, jak nie zdążysz to możesz w ostateczności boazerię pomalować jak będzie zamontowana, ja wiem wiem że nie lubisz trzymać pędzla w górze, czyli co będzie z podłogą?
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies