Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

ZieloneWrota 09:19, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)
Agata dzięki za miłe popołudnie, mam nadzieję że Twój eM nie uważa mnie za gadułę Było super. Czekam na efekty pracy nad stołem


Aga również dziękuję za miło spędzony czas mam nadzieję że tych razów będzie więcej już w 4, mój eM był oczarowany twoją energią oraz rozmowami na różne tematy, ja również dziękuję gdyż twoje przekonania i argumenty zmienią być może przekonania mojego eMa, załatwiłaś mi połowę wysiłku, fotki będą po ukończeniu prac. Buziaki
____________________
Agataod początku
Monka 11:46, 17 lis 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Agatka podaję linka do fajnego bloga o renowacji mebli może coś Ci się przyda
tu
____________________
Monika ogród i co dalej
BasiaLT 13:36, 17 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ja też czekam na fotki z renowacji fotela, wprawdzie kompletnie się nie znam jak to robić ale lubię podziwiać efekty
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
kasia_w 13:57, 17 lis 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Agata
cudowny stół i fajowy fotel przed Tobą. Całe szczęście, że stołu nie malujesz na biało. Ciekawa jestem bardzo metody na odnawianie politury, kiedyś przymierzałam się do tego, ale odpuściłam, jak zobaczyłam, ile pracy mnie czeka. Mój stolik pozostał saute...


Umiesz takie przeszycia na krawędziach obić poduch foteli zrobić?

pozdrawiam
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
AgataP 16:08, 17 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Monka napisał(a)
Agatka podaję linka do fajnego bloga o renowacji mebli może coś Ci się przyda
tu


Monika świetny link - tak mnie zaciekawił że nie mogłam się oderwać, ale zapach przypalanego obiadu mnie oderwał

Aga - no to będą szare tarasy, boazerie itd
Wiosną koniecznie musimy myknąć na Poddębice

A teraz masz dużo pracy... trzymam kciuki, jak będziesz potrzebować pomocy to dzwoń... dzieciaki na Widzewie mam z kim zostawić
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 20:27, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
kasia_w napisał(a)
Agata
cudowny stół i fajowy fotel przed Tobą. Całe szczęście, że stołu nie malujesz na biało. Ciekawa jestem bardzo metody na odnawianie politury, kiedyś przymierzałam się do tego, ale odpuściłam, jak zobaczyłam, ile pracy mnie czeka. Mój stolik pozostał saute...


Umiesz takie przeszycia na krawędziach obić poduch foteli zrobić?

pozdrawiam

Kasia do tej pory były głównie drewniane meble bez politury, ale lubię wyzwania więc z pomocą porad blogerki która zajmuje się głównie odnawianiem mebli z politury nabyłam klej kostny i kolejne etapy krok po kroku, ogarnę i podzielę się fotkami końcowymi, przeszycia będą raczej z gotowego sznurka do ręcznego wszycia, jeśli zmieni się koncepcja to dam znać, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:35, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


Monika świetny link - tak mnie zaciekawił że nie mogłam się oderwać, ale zapach przypalanego obiadu mnie oderwał

Aga - no to będą szare tarasy, boazerie itd
Wiosną koniecznie musimy myknąć na Poddębice

A teraz masz dużo pracy... trzymam kciuki, jak będziesz potrzebować pomocy to dzwoń... dzieciaki na Widzewie mam z kim zostawić


Aga jak zwykle mogę na ciebie liczyć, będę pamiętała o twojej propozycji, Poddębice kto wie jak wszystko się poukłada pozytywnie to planowałam jechać wcześniej szukam starego kredensu więc być może wyjazd będzie przyspieszony, ale to takie moje ciche plany, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:44, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
BasiaLT napisał(a)
Ja też czekam na fotki z renowacji fotela, wprawdzie kompletnie się nie znam jak to robić ale lubię podziwiać efekty


Basiu oczywiście fotki będą, ale to jeszcze chwila, dopiero dziś otrzymałam próbki materiałów, więc teraz wybór, zamówienie i dostawa oraz szycie, stół w pierwszej kolejności będzie bo święta tuż tuż, a dziś jeszcze wyruszyłam w Polskę aby nabyć ule które do wiosny muszę oczyścić, pomalować, zdezynfekować, oraz jestem na etapie poszukiwań kolejnych uli, więc chyba trochę za dużo jak na tak krótkie dni ale muszę się spiąć i nie narzekać, bo wiosna za pasem i ogród ruszy więc wtedy już nie będzie zbyt dużo czasu na wnętrzarskie zabawy, choć to moje hobby, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 20:48, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Monka napisał(a)
Agatka podaję linka do fajnego bloga o renowacji mebli może coś Ci się przyda
tu


Dziękuję Moniko, właśnie ten blog stał się moją inspiracją do politury, ale dziękuję za linka, buziaki
____________________
Agataod początku
AgataP 09:35, 18 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)


Aga jak zwykle mogę na ciebie liczyć, będę pamiętała o twojej propozycji, Poddębice kto wie jak wszystko się poukłada pozytywnie to planowałam jechać wcześniej szukam starego kredensu więc być może wyjazd będzie przyspieszony, ale to takie moje ciche plany, pozdrawiam


Aga kredensu za bardzo tam nie znajdziesz, dużo mebli tzw, ciężkich holenderskich... chyba że o takie Ci chodzi...
Jak nie to na oeliksie jest tego sporo ostatnio nawet oglądałam.

A ule mam dla Ciebie takie



____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies