Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

_Martini_ 21:55, 24 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
JoannaP napisał(a)
Przyszłam do ciebie od Joli{Znowu na wsi}
Ładny ogród pilna uczennica z ciebie

Cześć Asia, witam u mnie uczennica, haha, kiedy to było... Ale w ogrodzie to i w pierwszej ławce mogę siedzieć i same szóstki bym chciała dostawać

Magda, a jakąś koniretną wiśnie mawz na myśli? W pierwszym sezonie jedne z moich pierwszych zakupów w ogrodniczym to była amanogawa i magnolia. Obie piekne dorodne. Ale nie przeżyły bo u nas wydmucha jak diabli, a ze mnie wtedy ogrodniczka ignorantka. Po 3 latach znowu się czaję na wiśnię albo jabłonkę, bez pośpiechu tym razem
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MagdaBaj 22:31, 24 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Wejdż do mnie Marzenka proponuje Umbrę jest małowymagająca. To chyba dobry pomysł,by postawić na drzewa, bo my wycieliśmy z działki wszystkie stare, puste w środku.No cóż, trzeba się uczyć na błędach
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
_Martini_ 23:00, 24 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Szczerze, to akurat Umbra średnio mi się podoba, albo jeszcze do niej nie dojrzałam na szczęście mój M uparł się na drzewa owocowe i dzięki temu mamy juz jakieś wyższe piętro od wschodu. Teraz mi się podobają jak kwitną na biało, a i owoc chętnie skubnę jeśli się pojawi. Jednak oprócz owocowych koniecznie chcę mieć drzewa ozdobne. Mam już katalpę i klona, ale one nie kwitną na kolorowo
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
oliwka 08:27, 25 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
_Martini_ napisał(a)
Magda, a kiedy siałaś? Ja na szczęście bylam na tyle przytomna, żeby sobie zapisać daty poszczególnych wysiewów. Na razie wszystko co poszło do gruntu kiełkuje oprócz powoju. Natomiast z wysiewu w domu na parapecie poniosłam klęskę na całej linii. Trudno, nie będzie werbeny w tym roku.


a u mnie w tym roku pierwszy raz wysiewy w domu sie udaly. Kupilam dluga i cienka rynienke (2 rynienki). W dzien stawialam ja na parapet, a w nocy na kaloryfer i dzieki temu chyba nic mi nie zgnilo. Czekam teraz na heliotropy. Za pozno je uszczypalam i zaczelam podlewac nawozem. Pewnie teraz bylyby wieksze.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Ludwika 09:27, 25 kwi 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Jeeej, ładnie Chyba mamy podobne ogrody "za domem" Tyle, ze ja swój jeszcze nie ruszony... Ale też planuję tam dużą huśtawkę na żwirowym placyku. Także twórz, twórz a ja za 4 lata przyjdę bezczelnie odgapiać
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
_Martini_ 15:44, 25 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Oliwka, to chylę czoła, bo dla mnie uprawa w domu to jednak wyższa szkoła, jezzcze za wcześnie

Ludwika, odgapiaj ile wlezie, będzie mi miło. Od razu powiem, że jak na żwirku bedziesz stawiała huśtawkę, to zaplanuj tam płyty pod nogami. Jak zrobię zdjęcie to pokażę o co mi chodzi. Moja Droga, za cztery lata mam nadzieję juz tylko wypoczywać wogrodzie, a nie harowac
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
ZieloneWrota 15:49, 25 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Kochana praca w ogrodzie = odpoczynek i tak już na zawsze tu nie ma zmiłuj się.
____________________
Agataod początku
_Martini_ 16:09, 25 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Żebyś wiedziała! Masz rację i tak szczerze to ja się lubię styrać w ogrodzie, to mnie wycisza. Ciszy mi bardzo potrzeba.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MagdaBaj 16:13, 25 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
_Martini_ napisał(a)
Żebyś wiedziała! Masz rację i tak szczerze to ja się lubię styrać w ogrodzie, to mnie wycisza. Ciszy mi bardzo potrzeba.

Oj mnie też
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Warmia 19:09, 25 kwi 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Przyszłam z rewizytą Miejsce z huśtawką podoba mi się, oj podoba.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies