Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

lindsay80 10:26, 03 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Dziękuję Ci serdecznie za fotkę i dokładny opis, już sobie zapisuję w inspiracjach i eMowi pokaże

Z tym miejscem na basen to mam podobnie, chciałoby się mieć, ale gdzie go upchać, żeby nie straszył ?
____________________
Tu ma być ogród :)
_Martini_ 10:26, 03 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasya, bez dzisiaj wygląda tak



Liścid zwiędły, ale i usychają. Zastanawiam się jednak nad miejscem w którym rośnie, bo przymrozek to może jednak zbieg okoliczności. Obok jest studnia, rosnie tam tylko głóg, tujki aurea i tuje danica. Z tyłu żywopłot. Ale nie jest to stanowisko zdecydowanie słoneczne. Może on jednak nie daje tam rady.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 10:30, 03 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
lindsay80 napisał(a)


Z tym miejscem na basen to mam podobnie, chciałoby się mieć, ale gdzie go upchać, żeby nie straszył ?

U mnie być musi, bo to dla dzieci największą frajda latem, sposób na upał i wakacyjną nudę. Miejsce wybrałam najmniej drażniące dla oka, ale nadal się zastanawiam, jak go wkomponować. Ułożymy chyba placyk z kostki i co dalej...
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Madzenka 18:41, 04 maj 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wg mnie to przymrozek ale trezba kecieć do Małej Mi bo tez cos o lilakach pisala
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
_Martini_ 22:30, 05 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Madżenka, też tak myślę, bo oglądałam wszystkie liściaste i niektóre hortensje, jaśminowce i krzewuszki też delikatnie podwiędły. Lilak w tym roku stracony, ale mam nadzieję że się pozbiera. Dzięki za zainteresowanie
Teraz lecę do Małej Mi.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Ludwika 14:11, 09 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Cześć, wkleiłam wkońcu u siebie zdjęcia żurawek. Pytałaś o nie jakiś czas temu, dlatego się anonsuję Jak chcesz, to wpadnij oblookać Pozdrówki!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Kasia_CS 23:47, 14 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dziękuję za odwiedziny u mnie i rozwiązanie zagadek roslinnej

sliczna ta Twoja hustawka! Ja bym jakas podobną chciała, bo nie podobaja mi sie te metalowe wszystkie... ale piszesz, ze to częściowo rękodzieło'. A skąd siedzisko?

Pozdrawiam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 08:46, 15 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Hej Kasia! Siedzisko z allegro. Resztę robilismy sami bo nie moglismy znalezc takiej, ktora będzie miała po bokach półeczki. Można tam postawić talerzyk lub szklankę, wygodna. W sumie wyszło taniej niż gotowe.
Moje Fabiole na pewno szlag trafił po wczorajszych ulewach. Cały ogród pływa
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 18:27, 15 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Wskrzeszę nieco mój wątek zdjęciami.
Na początek czerwcowe
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 18:33, 15 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Najpierw cieszyłam się kiedy maciejka wykiełkowała, a potem nie mogłam patrzeć jak się fatalnie pokłada na brzegu rabaty. Znalazła więc miejsce w wazonie


Leo z lawendą

Chopin z bukszpankiem. W szczytowym momencie kwitnienia był na wysokości okien kuchennych.


I lawenda ze stipą, którą za wcześnie wiosną wsadziłam, ale przeżyła pięknie
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies