Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 08:22, 28 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
a tu takie tam obrazki z zycia roślin
Pozdrawiam cieplutko zaglądających

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:36, 28 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Zana,Ewik fajnie ,że wpadłyście

Ewik dla Ciebie ulubione hosty
Do żurawek właśnie się przekonałam bo można je ze wszystkim niemalże zestawić


Anula, ja tez mam ogród z drzewami więc widzę,że i rośliny mamy trochę podobne. Szkoda,ze mieszkasz tak daleko bo chętnie zobaczyłam to twoje cudo na żywo
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AgataBC 10:35, 28 lip 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ale też zdolna fotografka z Ciebie , bardzo lubię takie ujęcia granatowo/fioletowo-żółto/pomarańczowe.
Jaki to format zdjęć? bo ten rozmiar jest inny niż tutaj spotykam.

A co do stipy to jeśli masz piaszczystą glebę, a chyba nie bo widzę po kondycji roślin; to wtedy mogłabyś czymś okryć, ale im lepsza ziemia tym każde okrycie pogorszy sprawę bo ona zimą musi mieć sucho-inaczej gnije.
Ale przy takich dziwnych jak ostatnio zimach niczego nie można być pewnym.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Marga 10:40, 28 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
malgol napisał(a)
A w tym roku moje hortki limelight maja chyba 2 m...przerosły trzcinniki i mnie

wiem, że was zanudzę ...

Czuję się bardzo zanudzona .....Nie masz więcej fotek?
Takie wielkie hortki by mi sie przydały, bo mojej średniej VF zupełnie nie widac zza perovskiej.
Sliczne masz hosty, ja rok temu wpadłam po uszy i powoli mam ich coraz więcej
____________________
Ogród dla moich synków
malgol 11:46, 28 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Agata- hmm nie wiem jaki to format zdjęć... aparat Nikon, ale że format zdjęć jakiś inny to nie pomyślałam. Spytam M.
A u Ciebie Stipa kiedyś przezimowała? Ta moja rabata jest taka średnio żyzna bo wcześniej rosła tam lawenda a teraz gdy sadziłam inne rośliny to punktowo dawałam lepszej ziemi. Pod Stipy nic. Zobaczymy co los przyniesie

Marga- te moje hortki maja już 3 lata wiec może musisz chwile poczekać żeby Twoje takie urosły.No i w tym roku trochę mniej je przycięłam tzn zostawiłam 1-2 oczek więcej.Pewnie dlatego tak wybujałyChociaż VF chyba z natury są niższe...moje są niższe od Budleji Dawida
A hosty sa jak nałóg Tez już spora kolekcje uzbierałam,ale kupowałam malutkie i gina na razie pod lasem na cienistej rabacie. Pokaże jak się wezmą do rośnięcia
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Gardener27 17:23, 09 sie 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Gosiu Przyszedłem z rewizytą choć już wcześniej oglądałem Twoją wizytówkę i byłem nią zachwycony Nie wiedziałem że założyłaś również wątek
Obejrzałem zdjęcia i przeczytałem od deski do deski bo na moje szczęście niewiele jeszcze stron Bardzo podoba mi się to miejsce jakie stworzyłaś Rabaty pod dachem drzew wyglądają imponująco, wiele tu roślin które również u siebie posiadam i jestem z nich bardzo zadowolony Zaznaczam wątek, będę tu częstym gościem Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
malgol 15:13, 10 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Przemek! Witaj! Jak fajnie widzieć faceta u siebie( tzn wirtualnie bo na żywo to niby i chodzą po ogrodzie ,tylko że go nie doceniają)
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
anbu 15:15, 10 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
świetny ogród, świetne zdjęcia
____________________
Ania Ogród Ani :)
Zana 17:45, 10 sie 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Z wieeelkim opóźnieniem do Ciebie zaglądam (tak jak wszędzie zresztą). Ale za to z przyjemnością sobie raz jeszcze na "kudłatą" popatrzyłam i piękne kompozycje hostowe. Zdecydowanie więcej zdjęć powinnaś nam zaserwować!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
malgol 08:10, 11 sie 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ania i Anula-Dzięki dziewczyny O zdjęcia się postaram w weekend bo na razie walczyłam z nową rabata. Wykopałam stare lawendy, które się rozlazły i słąbiej kwitły. Sąsaiad ma duże już drzewa i zaczęły więcej cienia rzucać więc i moja rabata wymagała korekty.Pokaże wkrótce

Ale zobaczcie i może podpowiedzcie co w mojej piwniczce kopie jamę!!Tzn nie wiem właśnie co to za zwierzę ,ale jest uparte bo ja jamę zasypuję a po kilku dniach ona znowu taka sama wielka!



Podkopuje korzenie lawendy rosnącej na piwniczce i boję się ,że uschna inne rośliny tez
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies