Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

mrokasia 14:05, 04 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
malgol napisał(a)
No budzę ,budzę,ale bardzo powoli.Obecnie lecze rany po niedzielnym cięciu traw...


A widzisz, pokarało Cię .
Wszystko już ogarnęłaś? Ja na razie miskanty, hakonki i seslerie wycięłam. Rozplenice i ID przede mną. Bedę musiała nożyce żywopłotowe odpalić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 14:13, 04 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)


A widzisz, pokarało Cię .
Wszystko już ogarnęłaś? Ja na razie miskanty, hakonki i seslerie wycięłam. Rozplenice i ID przede mną. Bedę musiała nożyce żywopłotowe odpalić .


W sumie ogarnęłam wszystko .została jedna kepa ID pod hortka ,ale zastanawiam się czy ją ciachac czy zostawić dla porównania jak będzie wyglądac bez cięcia po tej bezmroźnej zimie.
Rozplenice już ciachnęłam bo były przebrzydkieNo nie mogłam na nie patrzeć po prostu . Nawet stipy wycięłam.A co tam!Niech się hartują
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Johanka77 17:49, 04 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Witaj w klubie po-ciętych
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 17:50, 04 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
malgol napisał(a)


W sumie ogarnęłam wszystko .została jedna kepa ID pod hortka ,ale zastanawiam się czy ją ciachac czy zostawić dla porównania jak będzie wyglądac bez cięcia po tej bezmroźnej zimie.
Rozplenice już ciachnęłam bo były przebrzydkieNo nie mogłam na nie patrzeć po prostu . Nawet stipy wycięłam.A co tam!Niech się hartują


Ja też poszłam po wszystkim.
Jestem w trakcie ID - bo mi tulipany wzeszły
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
malgol 09:18, 05 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Johanka77 napisał(a)


Ja też poszłam po wszystkim.
Jestem w trakcie ID - bo mi tulipany wzeszły


Ja gdy ścięłam ID to dopiero ujrzałam swoje krokusy , o których zapomniałam a ID je zawłaszczyła, niskie róże ujrzały słońce i jakos na rabacie luźniej się zrobiło Musze trochę przetrzebić to trawsko bo opanowała mi rabatę.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Johanka77 21:23, 05 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No jest ekspansywne... to fakt.
Ja wykopuję część z brzegu rabaty, żeby mi w ścieżkę nie poszły.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
malgol 08:44, 06 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Johanka77 napisał(a)
No jest ekspansywne... to fakt.
Ja wykopuję część z brzegu rabaty, żeby mi w ścieżkę nie poszły.


no ja zaczęłam ją trochę traktować jak chwast, wrosła mi w piwonie więc bez sentymentu wyszarpuję.Mimo ,że nadal ją lubię
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Kawa 08:49, 06 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
mi rozplenice jeszcze zostaly ..ale pogody nie ma więc czekam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
malgol 09:24, 06 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kawa napisał(a)
mi rozplenice jeszcze zostaly ..ale pogody nie ma więc czekam

W weekend u mnie zazwyczaj nie ma pogody więc mam zamiar specjalnie wziąć urlop w poniedziałek.Ma być słońce
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 09:42, 06 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
No ja mam nadzieję, że choć jeden dzień z weekendu będzie się nadawał do prac ogrodowych. ID na mnie czeka . Poletko pod niwakiem prawie całe zarośnięte co mnie cieszy. W innych miejscach będę usuwac odrosty i przesadzać na nową część - zanim tm obsadzę to trochę minie, niech ID mi zadarnia wolne miejsca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies