Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

Kawa 09:46, 06 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
malgol napisał(a)

W weekend u mnie zazwyczaj nie ma pogody więc mam zamiar specjalnie wziąć urlop w poniedziałek.Ma być słońce

hahah
ja w poniedziałek też biorę wolne!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 09:46, 06 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
mrokasia napisał(a)
No ja mam nadzieję, że choć jeden dzień z weekendu będzie się nadawał do prac ogrodowych. ID na mnie czeka . Poletko pod niwakiem prawie całe zarośnięte co mnie cieszy. W innych miejscach będę usuwac odrosty i przesadzać na nową część - zanim tm obsadzę to trochę minie, niech ID mi zadarnia wolne miejsca .

patrząc u mnei na pogodę długoterminową dopiero w drugiej połowie marca ma być ładny weekend.. teraz znowu deszcz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
malgol 10:33, 06 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
No ja mam nadzieję, że choć jeden dzień z weekendu będzie się nadawał do prac ogrodowych. ID na mnie czeka . Poletko pod niwakiem prawie całe zarośnięte co mnie cieszy. W innych miejscach będę usuwac odrosty i przesadzać na nową część - zanim tm obsadzę to trochę minie, niech ID mi zadarnia wolne miejsca .


Powiem Ci Kasia,że nawet podobają mi się ścięte ID. U mnie tworzą takie niskie zielone wysepki i z daleka wygladaja jak kształtowane niskie iglaki Fajne sa nawet w tym stanie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
sarenka 11:04, 06 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Aż jestem ciekawa jak wyglądają takie wysepki z id. Pokażecie? Jeszcze nie cielam u siebie,ale też małe kępki mam
____________________
Magda W samym sloncu
Mgduska 11:36, 06 mar 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wpisuję się na powitanie Podoba mi się Twój ogród - jak mój pełen sosen, tylko znaaacznie bardziej uporządkowany Będę do Ciebie zaglądać!
____________________
Sałatka pokrzywowa
galgAsia 11:42, 06 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cześć Gosiu, witam się pozimowo w nowym sezonie Niech tylko pogoda dopiesze, to się będzie działo
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
polinka 09:39, 07 mar 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
malgol napisał(a)


Powiem Ci Kasia,że nawet podobają mi się ścięte ID. U mnie tworzą takie niskie zielone wysepki i z daleka wygladaja jak kształtowane niskie iglaki Fajne sa nawet w tym stanie


Też lubię te jeżyki po ścięciu traw

Witaj Gosiu w nowym sezonie!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
malgol 13:48, 09 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Witam Was dziewczyny w nowym sezonie wybaczcie , że tak zbiorowo ,ale pisze z telefonu i ledwo widzę te małe literki
U mnie stale pada i nie mogę nic robić a specjalnie wzięłam wolne , żeby hortki przyciąć i może róże. Trawa wymaga już koszenia, mech rozpanoszyl się jak co roku( choć myślę że bardziej niż kiedykolwiek), roboty kupa a deszcz nie odpuszcza...

Dziewczyny, co robimy z moliniami ED wiosna? Bo stercza tylko suche kwiatostany a kepy chyba znikły...odbija?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 13:50, 09 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Póki co tylko taki widoczek
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UlaB 14:23, 09 mar 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Jak to znikły? Nie było suchelców? Ja wycinałam razem kwiatostany i kępy liści.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies