Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Anda 18:05, 28 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Ślicznie masz. Opadłe liście mi się bardzo podobają, są bardzo malownicze. Poza tym to fajny materiał na przykrycie rabat. Mi zawsze go za mało.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 14:53, 29 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)


Fothergilla gardenii Carolina, ponoć nie rośnie ogromna, tak ok. 80 cm i to by było ok. Nie znam się kompletnie, ale mam nadzieję, że te pączki to pączki kwiatowe na przyszły rok. Drugi krzaczek całkiem łysy, ale obsypany takimi pączkami.





Aż sobie nawet wygooglałam, bo wielkość jak dla mnie zachęcająca ale lubi więcej wilgoci niż planuję jej zapewnić pod okapem drzew, więc odpuszczam temat ale przebarwienia baardzo ładne

Jak zawsze można na Ciebie liczyć z porcją zjawiskowych zdjęć
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 14:58, 29 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Fortegile miałam w ręku w ogrodniczym chyba ze 3 razy i za każdym razem odstawiałam bo nie miałam na nią pomysłu a dołować nie chciałam. A teraz trochę żałuję...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pszczelarnia 15:22, 29 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ta hakone nie zimowała Ci jeszcze w tej donicy, prawda?

Zastanawiam się jak ona mogłaby zimować w donicy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
eVka 11:02, 30 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aniu, kolejny raz obejrzałam Twoje foty i za każdym razem nie wiem co napisać... Bajkowo, aromatycznie, ehhh
____________________
Kawa 13:00, 31 paź 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
śliczne jesienne foty..jak zwykle
ściskam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 13:11, 31 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Powtarzam sie, boskie foty

Doczytalam, ze roz sie chcesz pozbywac. Kurcze, szkoda...
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 20:15, 31 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen napisał(a)
Anulka, no cudne te zdjęcia. Niedzielne wieczory zazwyczaj należą do Twojego ogrodu



Jeszcze kilka mi zsotało. Ale one wcale nie są nadzwyczajne, takie se normalne.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Helen 20:21, 31 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8268
A ja lubię takie normalne Zwłaszcza z szałwią
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 20:25, 31 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jolanka napisał(a)
A ja przesadzałam Eiswogle, bo za bardzo je słońce paliło i platki im usychały zanim się na dobre rozwijałyOne potrzebuję chyba mniej słońca.
Diterek za to za duży nie urósł ale batów nie wypuszczał. Hmm, może to od składu ziemi zależy?
A zdjęciami mnie nerwuj, Tylko wzdycham


Jolcia, weź Ty tutaj się nie nerwuj, bo to ja się znerwowałam po obejrzeniu fotek Twojego ogrodu.
U mnie wszystkie róże w pólcieniu, Eisvogel też. Coś im nie służy no i trzeba się z tym pogodzić. Aczkolwiek może podejmę jeszcze jakąś próbę



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies