Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:12, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jolanka napisał(a)

Te kamienie też mają swój urok. My mamy ich sporo i też zastanawiam się jak je zagospodarować. Zdjęcie damy "dla Panów" superaśne
A nie myślałaś dosadzić przy rzeźbie róż?

Jolanko lubię kamienie, ale może nie do końca takie "obnażone". O różach myślę, ale to musiały by być ewentualnie jakieś niskie okrywowe, żeby nie powstała taka studnia. Będę myśleć. Chociaż nad tym nieszczęsnym kręgiem myślę już trzeci rok! Takie małe a takie trudne. No cóż wychodzi brak doświadczenia. Gdyby mi ktoś kilka lat temu powiedział, że pokocham grzebanie w ziemi, kopanie, przesadzanie itd. to bym się tylko wymownie w głowę popukała.

Zdjęcie dla Panów jest, tylko Panów jakoś nie widać
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:15, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Juzia napisał(a)
WOW!
Jaka Pani...jaki ogród!


Juuuzia przede wszystkim to dobrze, że jesteś!!! Tu się wszyscy zamartwiają o Ciebie. Dzięki za WOW!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:16, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jolanka napisał(a)
Kurcze, coś źle zrobiłam cytując Cię Wyszlo wszystko razem

Nie szkodzi, wszystko pokapowałam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 23:29, 28 kwi 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
O mamo ależ się wszyscy rozgadali ) początek wątku i w kilka dni 24 strony. Dobrze, że po miesiącu tu nie trafiłam ))) Dama piękna i intrygująca. Absolutnie robi klimat. A ty bardzo fajnie dodajesz następne elementy. znajac życie jeszcze nie raz ta rabata w cieniu przejdzie metamorfozę. I nie tylko ta. Poproszę o więcej zdjęć! Bo coś mi się wydaje, że wiecej ciekawych smaczków masz w ogrodzie. I więcej historii bo super piszesz. A róża śliczna tylko... różowa. Ja właśnie wszystko różowe wyrzucilam..
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 23:38, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
O mamo ależ się wszyscy rozgadali ) początek wątku i w kilka dni 24 strony. Dobrze, że po miesiącu tu nie trafiłam ))) Dama piękna i intrygująca. Absolutnie robi klimat. A ty bardzo fajnie dodajesz następne elementy. znajac życie jeszcze nie raz ta rabata w cieniu przejdzie metamorfozę. I nie tylko ta. Poproszę o więcej zdjęć! Bo coś mi się wydaje, że wiecej ciekawych smaczków masz w ogrodzie. I więcej historii bo super piszesz. A róża śliczna tylko... różowa. Ja właśnie wszystko różowe wyrzucilam..


Ooo witam Cię Inka!. Dziękuję za miłe słowa Oczywiście, że znając siebie to jeszcze niejedną metamorfozę przeprowadzę. A to Ci doradziłam z tą różową różą.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Dominika11 08:22, 29 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Zana napisał(a)
Na górze kręgu posadziłam w ubiegłym roku tojeść rozesłaną aurea. Kostrzewy są stare i w tym roku wyglądają masakrycznie. Kiedy je sadziłam wyobrażałam sobie, że będą się malowniczo zwieszać na kamienie. No cóż wtedy myślałam, że wszystkie trawy tak się przewieszają. Tak więc kostrzewy w tym roku będą wymienione na zieloną Hakonechloa. Ta się mam nadzieję przwiesi.



jak mi sie te fotki podobają - pieknie ujęcia i nie wiedzę nic co by było cos nie tak z tymi kostrzewami - jak dla mnie super ja swoje skończyłam przycinać i mam teraz takie zwarte qpki, ale już widziałam, że zaczynają wypuszczać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Kacha123 08:56, 29 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Piękne, klimatyczne miejsce, a pod Twoją ręką staje się cudowne! Rzeźba prześlicznie wkomponowana w tło i jeszcze ta magnolia- ach!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
agata19762 09:03, 29 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Miłego dnia Aniu

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 10:14, 29 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Z cyklu humoreska na poranek, tak na szybko bo w pracy jestem: pojechałam wczoraj po szminkę, lecz pod wpływem pewnej twórczej dyskusji u Ani/Anbu wróciłam z ... widłami Teraz se mogę resztki szminki tymi widłami wydłubywać.

Dodatkowo nożyce do ciachania tego i owego. I jeszcze małą balię. Po szminkę mus jechać dzisiaj.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kasja83 11:24, 29 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Ale Ci Zana wątek pędzi! Ciężko nadrobićFotki cudne!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies