Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

asiak 10:49, 30 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Anulka super zakupy sadzenie sama przyjemność
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Zana 12:28, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu samo sadzenie to i owszem przyjemność, ale u mnie oczywiście trzeba się najpierw utyrać z piachem. Częściowo pola działania dla nowych roślinek przygotowane.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
eVka 12:34, 30 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Czytam, że kupiłaś jarząb Autumn Spire Flanrock, ciekawe drzewko, świtny kolumnowy pokrój, musze o nim pomysleć!
Gratuluję zakupów
____________________
eVka 12:45, 30 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Muszę jeszcze dodać, że robisz niesamowite zdjęcia!!! Zazdroszczę talentu i pasji, bo to chyba musi być pasja. Bajkowy ogród!!!
____________________
MirellaB 12:50, 30 kwi 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anulka u Ciebie nie ma nudy. Zakupy wypasione, zmiany się szykują, będzie co podglądać

Odetchnij trochę i odpocznij podczas majówki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kawa 13:00, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania no niezłe zakupy
ja myślę o wisnie
albo kiku albo kanzan
albo nie wiem co..
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Catalinasdiary 13:53, 30 kwi 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Dziękuję
Zana napisał(a)


Hej, priv wysłałam
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Milka 16:00, 30 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zana napisał(a)
Kilka dni mnie nie było a tu tyle wpisów. Miałam trudny tydzień w pracy, trochę wyjazdowy, ale pewne kroki ogrodowe zostały poczynione. Wczoraj zakupiliśmy kilka drzewek, zdjęć nie ma, bo tylko zawieźliśmy na działkę i musieliśmy wracać do W-wy. Sadzić będziemy w tym tygodniu.
Kupione:
- jarząb Autumn Spire Flanrock 3 sztuki
- Prunus serrula 1 sztuka
- klon palmowy Trompenburg 1 sztuka
- zamiast planowanej parasolowatej brzozy eM wybrał wiśnię Kiku Shidare Zakura
- świerki serbskie 3 sztuki, ale małe, tak ok. 130 cm i trochę żałuję, że je wzięłam. Długo trzeba będzie czekać aż urosną. Chciałam takie w okolicach 180 cm, ale nie było. A wiecie jak się w takich miejscach zakupowych tzw. zdrowy rozsądek potrafi wyłączyć

No i będzie zmiana na ruderowej, wylecą nieszczęsne tujki, które co prawda podrosły ładnie, ale są paskudnawe z wyglądu i niestety nie pałam do nich miłością a one to chyba czują. Na ich miejsce będzie zielona ściana z ostrokrzewu Meservy Heckenpracht. Oczywiście określenie "zielonej ściany" dotyczy też jakiejś raczej dalszej niż bliższej przyszłości.



No to są konkretne zakupy
Teraz czekamy na sadzenie, jak to porośnie, będzie świetnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Zana 16:30, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa za gratulacje zakupowe dziękuję. Co do zdjęć, to i owszem lubię robić zdjęcia, kiedyś robiłam kurs, ale to dawno temu było. Z chęcią poświęciłabym temu zajęciu więcej zaangażowania, ale czasu ciągle brak.

Mirelka nie wiem czy dam radę odpocząć, chyba dopiero po weekendzie. Trochę sobie tego nakupowałam.

Kamciu jak pokażę fotkę mojej nowej wisienki, to może łatwiej będzie Ci podjąć decyzję

Catalina

Irenko no, że tak powiem kupa sadzenia przede mną, ale się cieeeszę.

Martwię się tylko, bo wszystkie zakupy w sobotę "porzuciliśmy" na działce, strasznie mało czasu mieliśmy, a tu taki gorąc, upał wręcz. Mam nadzieję, że do jutra to wszystko przeżyje. W donicach miały mokro i postawiliśmy w cieniu, więc może będzie dobrze.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
alis 16:31, 30 kwi 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Wooow, zakupy zacne
Tulipanki w trawkach ślicznie się prezentują, ja tam lubię te trawki, jeśli mowa o brązowych (a nie suchych) trawkach
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies