Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

tulucy 16:32, 30 kwi 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12906
Zacne zakupy i plany...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
_Martini_ 19:31, 30 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Czytam, że planujesz zieloną ścianę. Też mi taka chodzi po głowie od kilku dni. Na razie nie wiem z czego i jak się do tego zabrać. Poszalałaś z zakupami Ja sobie sprawiłam trzy wiśnie
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
malgol 20:05, 30 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ale super zakupy ja z majowki przywiozę 2 kule cisowe więc wiem co to za radosc Kolejna radość jaka Nas czeka to sadzenia!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
paulina_ns 20:42, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zakupy, zakupami, ale ja się pytam gdzie zdjęcia?? Aniu Ty jak już coś robisz to od razu z grubej rury
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Zana 21:48, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Alicja taka mała mistyfikacja mi wyszła z tymi trawkami

Łucja no wiesz kiedyś w końcu trzeba zrobić coś większego

Martynka nie wiem co masz na myśli pisząc o zielonej ścianie, bo u mnie to będzie po prostu... żywopłot.

Gosia świetną będziesz miała pamiątkę z majówki. My jesteśmy pokręcone na maksa jednak. Kule cisowe, no pięknie, nooooo.... zazdro.

Paulinka zdjęć nie ma, ale będą pod koniec tygodnia. W sobotę była szybka akcja rozładunku i jazda do W-wy. Wieczorem mieliśmy jeszcze imprezkę. Nieco się tylko zirytowałam na czerwone tulipany na różance, taka niespodzianka. Ale jest tak gorąco, że pewnie będą już przekwitnięte. A te z suchych traw też już były całkiem rozwinięte, pewnie jutro do ścięcia.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:49, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczyny czy to normalne, że gnojówka z pokrzywy po tygodniu nie śmierdzi??? I czy taką tygodniową można już podlewać?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 21:55, 30 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33556
Może było jeszcze za chłodno... Robię teraz akurat gnojówkę z mniszka i też nie śmierdzi za mocno i się nie pieni nawet.
Tydzień to za krótko, 2 powinny być raczej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 22:02, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dzięki Ewa, chłodno to nie było. U nas non stop lato, dzisiaj prawie 30 stopni. Wiem, że teoretycznie powinny być dwa tygodnie, no ale ponieważ jadę jutro, to część już sobie do buteleczek przelałam i pójdzie jutro pod róże.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 22:15, 30 kwi 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Cześć Anula, u Ciebie wciąż zakupy i nowości, dokupiłaś drugą działkę ?
Piękne te tulipanki w trawkach, teraz pewnie już w rozkwicie. Masz aktualne zdjęcia ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 22:21, 30 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hej Oleńko, jak miło, że zaglądasz. Nie mam fotek aktualnych a tulipanki w sobotę już rozwinięte były i pewnie jutro nie będzie co focić. Drugą działkę?. No nieee... Ale ja mam jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania na tej, którą mam. Pewne "rewolucje" planuję zrobić w tym roku, zobaczymy co się uda, a co się przesunie na przyszły rok.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies