Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:21, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kasja83 napisał(a)
Hej Aniu zaglądam po dłuższej przerwie wizyty na O-niestety edukacja moich dzieci zżera mi większość czasu
Wątku nie nadrobię-ale cofnęłam się do fotek-wszystko jak zawsze u Ciebie leśno-magiczne...no może poza Fallistycznymi Grzybami


Oj Kasia, jak ja dobrze rozumiem ten nasz czas pożarty przez edukację naszych dzieci! W tym roku, przynajmniej na razie odpuściłam. Rokowania nie są obiecujące.

I horteczki w sporobolusach:



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:34, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AniazUroczyska napisał(a)


Aniu, jakoś tak, Twoja rzeźba skojarzyła mi się z łódzką syrenką. Zobacz , czy też tak to odbierasz?
https://dzienniklodzki.pl/lodzka-syrenka-w-pasazu-rubinsteina-czeka-na-renowacje/ar/794148



Witam Cię Aniu u się. A czy ta łódzka to na pewno syrenka? No bo syrenka powinna mieć płetwę zamiast stópek. Wygląda na to, że w Łodzi to jednak nie syrenka. Ale pozę ma zbliżoną. Ta łódzka jakby "pełniejsza" w kształtach.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:42, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kawa napisał(a)
Aniu grzyb jak dla mnie paskudny
widze ze masz oldport, zadowolona jesteś z tej rózy?


Dla mnie też paskudny, aczkolwiek ciekawy. Zapomniałam sprawdzić w niedzielę jaki jego stan aktualny, a miałam dziada wykopać i zutylizować.
Kamilko, w tym roku to ja z żadnej róży nie jestem zadowolona. Prawie wszystkie to ubiegłoroczne zakupy, więc młodziaki. To lato nieźle dało nam w kość, roślinom też, moje róże w zasadzie nie przybrały w rozmiarach (oprócz kilku wybujałych) a teraz potwornie chorują, prawie całe łyse. Old Port mam dwie sztuki i obie nędznawe, ale nie możesz się tym sugerować, bo tak jak napisałam: ten rok nie jest miarodajny. Dodatkowo u mnie róże nie maja z pewnością tyle słońca ile powinny mieć, to też z pewnością ma wpływ na ich rozrost. Ale przed zakupem naczytałam się sporo bardzo pozytywnych opinii na temat tej róży, kolor ma piękny:




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:44, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mary napisał(a)
Hihihi. Łódzka czy kopenhaska? Oto jest pytanie...


Mojej bliżej do kopenhaskiej, płetwa je łączy.

A te kwitną nieustająco:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:46, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Twoja, Aniu, piękniejsza...Ach, chciałabym mieć taką golaskę w ogrodzie...


Hmmm, no cóż..., jak moja zaginie to wiem gdzie szukać


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:49, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
malgol napisał(a)
Anula, melduje ,że tawułki posadziłam...te rzekomo 2 sztuki zmieniły się w 7...no nie wiem jak Ty liczyłaś ,ale ogromne dziękiPowinny już w przyszłym sezonie pokazać co potrafią bo dostały dużo kompostu


No cóż, jedni zamieniają wodę w wino, a innym cudownie mnożą się tawułki.
Dobrze, że je porządnie dokarmiłaś.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:55, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dla wielbicielek mojej Lady, zbereźnic, kochających kobiece akty, pragnących posiadać gołą babę w ogrodzie, świętych, świętych inaczej, kochających gołe baby itp. itd., czyli wszystkich uczestniczek dyskusji o gołej babie w ogrodzie


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:58, 03 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
tulucy napisał(a)
Idę stąd... Szlag trafił moje samozadowolenie z posadzenia wszystkich doniczek... Rodgersja mi została, zapomniałam o niej... No to już sobie przypomniałam... I tak jej nie wsadzę bo mnie dopadło przeziębienie


No sorry, żem Ci to uczyniła. Ale cóż to jest jedna doniczka, toż to pięć minut roboty, możesz dalej upajać się swoim błogim samozadowoleniem (stan do pozazdroszczenia).

A tak w ogóle to należy mi się słowo "dziękuję", no chyba Ci uratowałam tę rodgersję


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gardener27 23:20, 03 paź 2018


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
post trochę wyżej… he he he
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Monia81 07:58, 04 paź 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8039
Twoja lady wygląda wyśmienicie... ależ się uśmiałam poczytałam o jarząbku i patrz myślałam, że to jedne z tych drzew o które się nie muszę martwić a tu masz... u mnie dereń kousa po wsadzeniu i oczar Diane straciły wszystkie liście, dereń puścił nowe a oczar się ociąga, ale żyje... niestety te lato i temperatury dały w kość i to porządnie roślinkom buziaki Anulka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies