Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Iwk4 20:47, 27 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, widziałam, ze byłaś i nie zdążyłam napisać postu z pytaniem. Jak będziesz miała czas, spojrzyj jeszcze raz...
____________________
Ogródek Iwony II
MirellaB 20:55, 27 lut 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zana napisał(a)


Mirelko, koralowe to już w tym roku chyba w zaniku będą, o ile w ogóle zdążą zakwitnąć, bo ja tam rewolucję planuję i nie mam zamiaru czekać na ich kwitnięcie, o ile się czasowo wyrobię. A poza tym to tulipanowo ubogo będzie, nic nie dosadzałam jesienią. Mam nadzieję, że tej jesieni uda się coś posadzić.

Uuuuu szkoda tych tulipanów
Ja mało sadziłam cebulowych jesienią - 70 sztuk i to wszystko. Jestem zła na gryzonie, które wszystko mi niszczą
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Zana 21:03, 27 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Iwonka byłam, napisałam.

Mirelko te tulipany już trochę marnawe były w ubiegłym roku, więc mi ich tak bardzo nawet nie szkoda. Mam etykietę z opakowania, może kiedyś jeszcze kupię.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
roma2 21:19, 27 lut 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Cieszę się, że z Tatą lepiej. Ja to wszystko przerabiałam, znam temat. Teraz idę sprawdzać prognozę pogody na sobotę, bo ostrzyłam sobie zęby na wyjazd i prace ogrodowe, a Ty mnie wystraszyłaś ,
____________________
Komendówka
Zana 21:34, 27 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Roma dziękuję. Ty jesteś opolskie, więc pogoda u Was może się rządzić inaczej niż u nas, czego Ci życzę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Milka 06:07, 28 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zana napisał(a)
Iwonka ha, dopiero co u Ciebie byłam, minęłyśmy się.
To powiedzenie o starych drzewach jak najbardziej prawdziwe. Dlatego nie wymuszam, nie nalegam. Dopóki z moim rodzeństwem damy radę, to jakoś będziemy próbowali to połapać. Wiem, że przyjdzie taki moment, że już się tak dłużej nie da. Oby taki dzień był dla nas jeszcze odległą przyszłością.

Mam podobnie, ale z mamą, za nic nie chce swojego domu opuscic, a ja wolalabym mieć ją u siebie, podobne km mam do pokonania.
Ale nie dziwię się, bo pewnie tez bym nie chciała.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasiolaaa 06:10, 28 lut 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
duzo zdrowka dla Tatusia a dla was wytrwalosci i pogody ducha
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
April 10:40, 28 lut 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Zana napisał(a)

Bez dwóch zdań będziemy Aprilka dusić


O rany, już mi tchu brak

No, ta sobota nie będzie faktycznie ogrodowa I to jeden dzień ma być gorszy, potem się poprawi. Złośliwa ta aura.
Dobrze, że 15-16-ego wykorzystałam na cięcie żywopłotów z brabanta, bo teraz bym już się nie zmobilizowała. Co podjeżdżam pod dom to patrzę na niego i się cieszę.

Ja już robię z koleżankami plany zakupowe na koniec kwietnia, może uda się do Skubianki po epimedia podjechać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Zana 14:16, 28 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Milka napisał(a)

Mam podobnie, ale z mamą, za nic nie chce swojego domu opuscic, a ja wolalabym mieć ją u siebie, podobne km mam do pokonania.
Ale nie dziwię się, bo pewnie tez bym nie chciała.


No właśnie, ja pewnie też bym nie chciała. Każdy w swoich kątach czuje się po prostu najlepiej. A dla nas te odległości są dużą barierą, wszyscy jeszcze pracujemy, no nijak nie wyskoczy się kontrolnie po południu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 14:16, 28 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiolaaa napisał(a)
duzo zdrowka dla Tatusia a dla was wytrwalosci i pogody ducha


Dzięki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies