Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 14:18, 28 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
April napisał(a)


O rany, już mi tchu brak

No, ta sobota nie będzie faktycznie ogrodowa I to jeden dzień ma być gorszy, potem się poprawi. Złośliwa ta aura.
Dobrze, że 15-16-ego wykorzystałam na cięcie żywopłotów z brabanta, bo teraz bym już się nie zmobilizowała. Co podjeżdżam pod dom to patrzę na niego i się cieszę.

Ja już robię z koleżankami plany zakupowe na koniec kwietnia, może uda się do Skubianki po epimedia podjechać.


Ok, nie poganiam, bo stracisz całkiem odech.
Aura bez dwóch zdań złośliwa, zerkam na te prognozy, no niby się polepszyło... aż o 1 stopień w górę. Tak więc dalej kicha.

Do Skubianki w końcówce kwietnia bardzo chętna jestem, więc jak by co to daj znać, chętnie dołączę do grupy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Pola 00:33, 01 mar 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
U nas też aura zmienna, trzeba czekać, ale ja mam już pierwsze zmiany Emuś się dziś sprężył,
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
tulucy 07:41, 01 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ta Skubianka to ZP? To wołajcie głośniej, jakby co...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 08:33, 01 mar 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Zana napisał(a)


Ok, nie poganiam, bo stracisz całkiem odech.
Aura bez dwóch zdań złośliwa, zerkam na te prognozy, no niby się polepszyło... aż o 1 stopień w górę. Tak więc dalej kicha.

Do Skubianki w końcówce kwietnia bardzo chętna jestem, więc jak by co to daj znać, chętnie dołączę do grupy.


Nie ma sprawy, będę dawać znaki dymne
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:34, 01 mar 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
tulucy napisał(a)
Ta Skubianka to ZP? To wołajcie głośniej, jakby co...


Tak, to ZP. Ok, zbierzemy silną grupę pod wezwaniem "niecierpliwego szpadla"
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 08:37, 01 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Szlag... Ta sobota zimna, w następną ma padać...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Wiolka5_7 08:54, 01 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
tulucy napisał(a)
Szlag... Ta sobota zimna, w następną ma padać...

To samo u mnie....jak zawsze na weekend pogoda się psuje,ech...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 09:29, 01 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
tulucy napisał(a)
Szlag... Ta sobota zimna, w następną ma padać...


No właśnie . Ale może na trzepanie tuj te 3 stopnie wystarczą... Ważne by nie wiało... EM z synem mają w planach na jutro lepszą robotę - kopanie rowów pod nową instalację elektryczną do lamp ogrodowych... nie wiem co z tego wyjdzie ale mamy już dość życia w ciemnościach albo ciągłego wywalania korków. A roboty z tym sporo więc eM ma ciśnienie, by już zacząć.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Nowa12 09:50, 01 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
To dobrze masz, że tak eM rwie się do pracy. Mojego to się nie mogę doprosić o nic. Chyba, że codziennie po 100 razy będę marudzić.
A teraz to w ogole bez szans bo przecież jest zdecydowanie za wcześnie na cokolwiek w ogrodzie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mrokasia 09:57, 01 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Nowa12 napisał(a)
To dobrze masz, że tak eM rwie się do pracy. Mojego to się nie mogę doprosić o nic. Chyba, że codziennie po 100 razy będę marudzić.
A teraz to w ogole bez szans bo przecież jest zdecydowanie za wcześnie na cokolwiek w ogrodzie .


Taki bardzo wyrywny i chętny do prac ogrodowych i około domowych to on nie jest ale akurat ten temat dotyka go bezpośrednio więc zależy mu, żeby to zrobić. Do trzepania tuj i ich cięcia tak się nie rwie niestety...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies