Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

mrokasia 19:52, 22 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Zana napisał(a)


O widzisz, dobre pytanie! Trzeba koleżankę zmobilizować, jakiś szantaż by się przydał. Liczę na Ciebie w tym temacie.


I tak się zastanawiam - obrazić się czy nie???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 20:01, 22 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No wiesz co? Toż to przecież taka zakamuflowana pochwała Twego przenikliwego umysłu jest. No że też się nie domyśliłaś. Moje szare komórki po prostu nie są w stanie wzbić się na taki poziom stworzenia subtelnego szantażyku. Wiesz, ja to bym tak prosto z mostu....
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 20:02, 22 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Nie nadrobię nijak a i tak przysypiam ciagle
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Zana 20:06, 22 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Lucy nie ma co nadrabiać, też przysypiałam. Ale w tym roku machnęłam podsumowanie, start na stronie 769.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6733-ogrod-z-rzezba?page=769
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 20:14, 22 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
Zana napisał(a)
No wiesz co? Toż to przecież taka zakamuflowana pochwała Twego przenikliwego umysłu jest. No że też się nie domyśliłaś. Moje szare komórki po prostu nie są w stanie wzbić się na taki poziom stworzenia subtelnego szantażyku. Wiesz, ja to bym tak prosto z mostu....


Aaaaa
Piątek, godz. 20 i lampka wina (wypita) robi swoje .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 20:23, 22 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)


Aaaaa
Piątek, godz. 20 i lampka wina (wypita) robi swoje .


No to ja chyba sobie coś poleję, nie będzie Ci samotnie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Nowa12 20:25, 22 lut 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zana napisał(a)
Reniu mam nadzieję, że tak będzie. Sporo będę potrzebowała zakupić.

Agata tu mnie zaskoczyłaś. W ubiegłym roku kupowałam w dwóch O. w W-wie i w obu była przez cały sezon taka sama cena. Aż zajrzałam teraz na stronę internetową i niezależnie od tego który market w Polsce się wybierze cena jest wszędzie taka sama.

Aprilku nawet nie wiesz jak się cieszę, że odzywasz się po zimie. Wnioskuję z tego, że będziesz z nami w tym sezonie!. No cieplutko to już było, dzisiaj zima wyciągnęła jeszcze swój pazurek, ale już na przyszły tydzień prognozy są optymistyczne. Moje porządki przy Twoim areale i zalesieniu to pikuś pikusiów, wyobrażam sobie ile tego masz. Czy ogrodowe umordowanie się podlega pod jakąś jednostkę chorobową? No pewnie, to taka "choroba" co "szczęście upie...nia ogrodowego" się nazywa. Całkiem popularna choroba, wcale nie taka egzotyczna. Gratuluję Ci takiego umordowania się. Ja już przebieram nóżkami, już mnie korci chwycić za widełki i pokopać tu i ówdzie. Snuję sobie te moje plany, z których pewnie jak co roku tylko część uda się machnąć, ale wolności marzeń nikt nam przecież nie zabroni.


Może Warszawa ma jedną cenę. U nas aglomeracja, jedno miasto obok drugiego i w każdym inna cena. Dziwna polityka. Korespondowałam z nimi mailowo i napisali mi, że ceny ustala każdy sklep i mogą się one różnić. Ale aż tyle? 30% na worku kory?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Johanka77 20:43, 22 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! Wina trzeba sobie nalać... piątek jest
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 20:47, 22 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agata będziemy w takim razie obserwować w tym sezonie politykę cenową kory przekompostowanej w O..

Johanka no bez dwóch zdań, nalewaj i to migusiem.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gruszka_na_w... 21:21, 22 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Piątunio!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies