Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

April 11:17, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Zana napisał(a)
Dla April:
Twój perukowiec przeżył i wypuszcza listki:




Dziękuję
Te co zostały, a ich nie chciałaś, też się już puszczają. Mimo, że po macoszemu upchnięte za garażem
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:19, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
mrokasia napisał(a)


O rety, naprawdę? Fajnie, dziękuję Ci .
Oczywiście, że będę, razem z Łucją
Do zobaczenia


U Anuli byłyście? A nie było się odezwać? 5 km dalej i byłybyście i u mnie. FOCH normalnie na maksa
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:24, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
inka74 napisał(a)
Basiu przynajmniej na 3 wątkach trąbiłyśmy o spotkaniu. Następnym razem będziemy pamiętać i o tobie w sumie 10 ogrodowo zakręconych bab to ciekawa mieszanka teraz u Danusi ma być weekend otwarty. Można spróbować się umówić na spotkanie.


Też bym się wybrała do Danusi. Nawet męża już namówiłam. I teraz dumam kiedy jechać, żeby na kogoś znajomego trafić. Poza sobotą, bo jadę do Skubianki na zakupy, to każdy inny termin byłby dobry. A najlepszy 3-ego. Ktoś się wybiera w piątek?
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 11:26, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
April napisał(a)


U Anuli byłyście? A nie było się odezwać? 5 km dalej i byłybyście i u mnie. FOCH normalnie na maksa


Nie, nie, Aprilku, byłyśmy wszystkie u Iwonki Inki . Jak będę się wybierać do Anuli to będę trąbić, napewno nie omieszkam wprosić się z wizytą do Ciebie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:27, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
April napisał(a)


U Anuli byłyście? A nie było się odezwać? 5 km dalej i byłybyście i u mnie. FOCH normalnie na maksa

No nie byłyście, nie, chyba, że miałam pomroczność jaką... Ale to niemożliwe, bo Anuli ogród bym zapamiętała jak nic

Nie wiem jak Kasia i Anula, ale ja tam bym się chętnie do Anuli wprosiła i do Ciebie też
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 11:29, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Do Skubianki jedziesz? Tak sama?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 11:35, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
No tak to jest jak się podczytuje w pracy na chybcika, bez zrozumienia. Wrrrrr
Ale ulżyło mi, że mnie nie wystawiłyście

O spotkaniu u Iwonki słyszałam ale głupio mi było się wpraszać. Muszę w wolnej chwili zapoznać się z jej wątkiem to wtedy będę miała więcej śmiałości



____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:37, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
tulucy napisał(a)
Do Skubianki jedziesz? Tak sama?


No nie sama. Z sąsiadami. Obiecałam im pokazać. Przyjeżdżają też koleżanki.
Zawsze chętnie też spotkam i innych zakręconych Tak delikatnie wtrąciłam i czekam na odzew
____________________
April April podbija las Mazowsze
Zana 11:39, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tak na szybko w ramach przerywnika w pracy, to napiszę, że ja po spotkaniu u Iwonki to jakoś tego spotkania u mnie nie widzę, chyba że chcecie mnie skazać na spalenie ze wstydu.

Do Danusi jak mi się uda, to stawiam wyłącznie niedzielę. Ktoś chętny?

Od środy do piątku ryję u siebie.

Aprilku w sobotę do Skubianki? Och ty skubaniutka, dobrze żeś się przypadkiem wygadała, a nóż... Zobaczę, bo chyba jednak czerwony guzik z napisem "rozsądek" trzeba włączyć.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
makadamia 11:42, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ja się wybieram do Danusi, ale dopiero w niedzielę. Wcześniej mnie nie będzie, więc nie da rady.

U Anuli byłam raz, ale chętnie bym się przejechała drugi.
Zwłaszcza, jeśli w pakiecie byłaby wizyta u April.




I pod warunkiem, że mnie mąż nie przywiąże paskiem do kaloryfera, bo on ciężko znosi moje wybywanie z domu, a tutaj prawie co tydzień zapowiada się impreza
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies