Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 20:28, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wiklasiu no moja kosztowała w tych okolicach, niestety. Na razie to jest pojedynczy patyczek, ale słusznego wzrostu, ma ze dwa metry. Na pociechę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 21:01, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Czekam na fotki nowych zakupów
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Kasia_CS 21:13, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anulka,. Czytałam, że szpaler chcesz niegubiący liści do wiosny
A popatrz tu, może tu się dowiesz też co nieco
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 21:30, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
BKosimkArt napisał(a)
Się obrażam że nic o spotkaniu nie wspomniałyście!
Basiu przynajmniej na 3 wątkach trąbiłyśmy o spotkaniu. Następnym razem będziemy pamiętać i o tobie w sumie 10 ogrodowo zakręconych bab to ciekawa mieszanka teraz u Danusi ma być weekend otwarty. Można spróbować się umówić na spotkanie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kerii 00:38, 29 kwi 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Powtórzę się za innymi ale Lady w szafirkach jest super !!!

Zakupy też ciekawe a ból z obmyślaniem gdzie i jak posadzić ile centymetrów w prawo a może w lewo znam z autopsji, zresztą chyba każda z nas ma podobne rozterki przy sadzeniu.
Ciekawa jestem tego klonika, ja od tygodnia chodzę koło jednego i zastanawiam się gdzie go posadzić. A w kolejce od tamtego roku czeka katalpa i rodek do przesadzenia ze wsi

____________________
Jola Moja glebo terapia
Nowa12 06:16, 29 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
kerii napisał(a)
Powtórzę się za innymi ale Lady w szafirkach jest super !!!

Zakupy też ciekawe a ból z obmyślaniem gdzie i jak posadzić ile centymetrów w prawo a może w lewo znam z autopsji, zresztą chyba każda z nas ma podobne rozterki przy sadzeniu.
Ciekawa jestem tego klonika, ja od tygodnia chodzę koło jednego i zastanawiam się gdzie go posadzić. A w kolejce od tamtego roku czeka katalpa i rodek do przesadzenia ze wsi



Też tak mam bo muszę wcisnąć parę roślin i tym razem nie mam koncepcji jak to poukładać żeby nie wyglądało beznadziejnie. Stoję i się gapię albo bardziej medytuję .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BKosimkArt 06:42, 29 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
inka74 napisał(a)
Basiu przynajmniej na 3 wątkach trąbiłyśmy o spotkaniu. Następnym razem będziemy pamiętać i o tobie w sumie 10 ogrodowo zakręconych bab to ciekawa mieszanka teraz u Danusi ma być weekend otwarty. Można spróbować się umówić na spotkanie.

No musiałam pominąć do Danusi się wybieram, ale jeszcze nie wiem jak będzie bo zapowiada się że nie będę miała auta
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gardenarium 07:20, 29 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czerwoniaki jeżdżą do Młochowa z W-wy Albo Aleja Krakowska za Mrokowem przystanek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Monia81 09:33, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Anula czytam, że fajne spotkanko było a Lady powtórzę za innymi, wygląda bosko w tych łanach szafirkowych, parę razy musiałam wrócić do tych zdjęć, klimat nieziemski buźka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kawa 10:28, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania nie narzekaj bo masz pięknie !
buziaki lady w szafirkach wow!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies