Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

21:26, 10 cze 2019
Piękne rośliny, zestawienia roślin, a przede wszystkim piękne foty cykasz pięknie łapiesz światło.
Gosiek33 21:40, 10 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
kwartet napisał(a)
Toszko dziękuję za łopatologię obawiam się że u mnie ultra bląd występuje,coś kapnęłam ale obawiam się że nie wszystko.
Po tym co wkleiłam siedzę wypluta
Dziewczyny proszę o pytania do konkretnych zdjęć bo ja po całości to nie dam rady z tymi różami.



Bardzo jesteś dzielna


podpisuj dalej, jaka to róża i jaka trawka?





kwartet napisał(a)


Lawender ice z kwitnącą remotą
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 21:41, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
grany powtarza prawie tak samo jak pierwsze kwitnienie niestety plamistość ją łapie, ale wybaczam.
ja mam głównie rabatówki z pnących madam pereire i tą polecam:historyczna pachnie, na konfitury i powtarza.Jak ją miałam kupić to zadzwoniłam do szkółki i mówię panu że mam taki obelisk 1,5m i pytam czy ta róża to będzie dobra pan się zawachał ale mówi tak da radę,po sezonie musiałam przesadzać pod płot bo może więcej niż te 1,5m na wysokość nie ma ale panu zapomniało się wspomnieć że na szerokość spokojniedo 4m dochodzi .
lady of shalot to jedna z ulubienic buduje fajny krzak pachnie i cyka tymi kwiatami przez cały sezon
Gosiek33 21:42, 10 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125






co to za róża i jaki bodziszek?







pełnik i ślazówka


kwartet napisał(a)
na cisie leży druga moja madame pereire,a poniżej sister elizabeth o pod nią bodziszek orkey cheery



kwartet napisał(a)
Bodziszek blue sunrice.
No i znowu coś spaprałam się nie cytuje( gdzie ta bużka z waleniem głową w ścianę ja się pytam)




____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 21:43, 10 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
kwartet napisał(a)
grany powtarza prawie tak samo jak pierwsze kwitnienie niestety plamistość ją łapie, ale wybaczam.
ja mam głównie rabatówki z pnących madam pereire i tą polecam:historyczna pachnie, na konfitury i powtarza.Jak ją miałam kupić to zadzwoniłam do szkółki i mówię panu że mam taki obelisk 1,5m i pytam czy ta róża to będzie dobra pan się zawachał ale mówi tak da radę,po sezonie musiałam przesadzać pod płot bo może więcej niż te 1,5m na wysokość nie ma ale panu zapomniało się wspomnieć że na szerokość spokojniedo 4m dochodzi .
lady of shalot to jedna z ulubienic buduje fajny krzak pachnie i cyka tymi kwiatami przez cały sezon

Dzięki za podsumowanie
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosiek33 21:46, 10 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jeszcze raz bodziszek, znowu nazwa mi umknęła




klon wygląda identycznie jak mój tatarski Hot Wings




Twoja ulubiona róża





kwartet napisał(a)
Cinco de mayo ma obłędne przyrosty a kolor kwiatów nie do opisania jak istnieje nazwa na brudną czerwień z kroplą mleka to ten.


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 21:46, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Fot pięknych to ja apsolutnie nie cykam To Anula cyka i światło łapie i nastrój i wyciska co się da ztego z czym się zderzy.
Za resztę dziękuję
kwartet 21:48, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882



[img size=600x400
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/187/1872487/original.jpg[/img]


Lawender ice z kwitnącą remotą
kwartet 21:51, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
na cisie leży druga moja madame pereire,a poniżej sister elizabeth o pod nią bodziszek orkey cheery
kwartet 21:56, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Bodziszek blue sunrice.
No i znowu coś spaprałam się nie cytuje( gdzie ta bużka z waleniem głową w ścianę ja się pytam)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies