Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

kwartet 22:00, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Cinco de mayo ma obłędne przyrosty a kolor kwiatów nie do opisania jak istnieje nazwa na brudną czerwień z kroplą mleka to ten.
jolanka 22:03, 10 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
kwartet napisał(a)
Bodziszek blue sunrice.
No i znowu coś spaprałam się nie cytuje( gdzie ta bużka z waleniem głową w ścianę ja się pytam)

Takich buziek Cię nie uczyłam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
KasiaLangier 22:10, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689





śliczna i róża i zdjęcie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Poppy 22:17, 10 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
kwartet napisał(a)
Poppy tak to rdest różne gatunki głownie darjeelig red- ten niski dywanik,wyższy hohe tatra są jeszcze dwa inne ale one są póżniejsze nie pamiętam nazwy jeden biały drugi bordowawy.Ten najniższy to teminator jest kwitnie od teraz do mrozow bez przerwy,kwiat jaśniuteńki róż w miarę starzenia staje intesywnie ciemno różowy, na jesieni przebarwia się na czerwono.
Jak mnie ktoś nauczy cytować(mistrzu musi być wiadomo z bezmiarem cierpliwości)to podziałamy


Kwarteciku, mam ochote Cie wysciskac.
Przypadkiem mam darjeeling red, kupione wczesna wiosna. Wybieralam z kilku roznych niskich odmian, na slepo, bo akurat byly, a ja nie bylam przygotowana. Jak dojrzalam te czerwien na zdjeciach w necie to troche zwatpilam Ale cieszy, ze kwitnie non stop, tego potrzebuje Chce jeszcze bistorta superba, z tych wyzszych, ale tu juz jestem pewna odmiany

A co mozesz powiedziec o madame isaac pereire? Mam, na razie w donicy i szukam miejsca, jaki ona ma wlasciwie odcien rozu?

Widze, ze instrukcje cytowania opanowalas

____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Gosiek33 22:21, 10 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
kwartet napisał(a)
Bodziszek blue sunrice.
No i znowu coś spaprałam się nie cytuje( gdzie ta bużka z waleniem głową w ścianę ja się pytam)



:bash: - tak zapisany był na forum muratora


proszę bardzo to jest walenie w ścianę, ale Danusia nie dopuszcza za dużo emotikonów na forum, bo co za dużo to nie zdrowo. I tak wystarczająco zdjęcia obciążają serwer

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 22:23, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
No właśnie Jolu a przydało by się.
Poppy 22:26, 10 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
kwartet napisał(a)
Cinco de mayo ma obłędne przyrosty a kolor kwiatów nie do opisania jak istnieje nazwa na brudną czerwień z kroplą mleka to ten.

U mnie ma odrobine pomaranczu czasami, albo fioletu, albo jakby obsypana cynamonem. Uwielbiam ja! tak samo jak coco loko!! Chcialam tez Iris Webb, ale nie do dostania ostatnio, wiec musialam sie zadowolic tylko edith holden (tyle ze na razie malenka jest, nie wiem, czy w tym roku zakwitnie) UWielbiam takie dziwne kolorystycznie roze, zwlaszcza te przybrudzone Kupilam nawet melusine, bo miala byc w tym stylu, ale nie jest, chociaz tez ladna,tyle ze bez tego przybrudzenia.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
kwartet 22:33, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Poppy o madam pisałam parę postów wyżej mam nadzieję że donica ją nieco przystopuje bo inaczej szykuj dużo miejsca .ten odcień różu dobrze wyszedł na zjęciach bardzo rzeczywisty,ona w trakcie przekwitania nie jaśnieje
Instrukscję opanowałam nie w pełni raz mi działa raz nie działa ,ja potrzebuję organoleptycznej łopatologii.Mój M to ręce załamuje , dzieci czasem pomogą bo jeść daję nawet smacznie podobno
Gruszka_na_w... 22:35, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Nie mogę! Trzy lata mi zajęło leczenie się z różanki, a Wy tutaj krecią robotę odstawiacie. Boskie są te róże. Wspaniale kwitną.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
kwartet 22:39, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Poppy ja widzę że ty koneser kolorystyczny jesteś,tylko jak ty to wszytko w tym cieniu co ci produkują posadzisz no chyba że z przodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies