Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

kwartet 22:42, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Hania one w tym roku to wychodzą ze skóry żeby zabłysnąć ,Różanka to niestety choroba z nawrotami
Poppy 22:50, 10 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
kwartet napisał(a)
Poppy ja widzę że ty koneser kolorystyczny jesteś,tylko jak ty to wszytko w tym cieniu co ci produkują posadzisz no chyba że z przodu


Jakby problem mam, bo takiej ilosci takiego cienia sie nie spodziewalam. Te, ktore potrzebuja slonca na razie w sloncu rosna, a duza czesc w donicach jeszcze do jesieni, bo czekam na rozwoj sytuacji (dom sasiadow sie rozbuduje, sciagna rusztowania, i bedzie dokladnie wiadomo w czym rzecz i ktore roze oddac, ktore posadzic, i ktore przesadzic) Ale pocieszam sie, ze sa roze dobrze rosnace w cieniu, moja ukochana rhapsody zachwyca znacznie bardziej niz rok temu, kiedy miala wiecej slonca I jakies tam roze, ktore nie lubia przypalania dosadze. U Anuli pieknie rosna w jej polcieniu.

Z Madam doczytalam. o tych 4m na szerokosc tez i prawie spadlam. No ale bedzie co ma byc. przynajmniej kolorystycznie bdb
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
kwartet 23:03, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Poppy twardy zawonik z ciebie widzę że na klatę bierzesz
Kasia_CS 23:57, 10 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Madame jest prześliczna... a jak długo trzyma kwiaty? Kiedyś o niej myślałam na pergolę, ale w końcu mam Lagunę - też fuksjowa. A teraz zaczełam myślec, że może na zastępstwo padniętego Williama shakespeara ją by dać?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
paniprzyroda 00:37, 11 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Terapia grupowa i dwa wątki w jednym, lubię to
Kwarteciku, zachwyciłam się Twoim ogrodem po raz kolejny i zamierzam zachwycać się za każdym razem, o ile dziewczyny będą takie cudności pokazywać
Zana, Twoje cieniste rabaty moim natchnieniem, jak zawsze
____________________
Dwa ogrody
kwartet 09:18, 11 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Kasiu kwiaty trzyma dość długo(biedula zawsze trafia u mnie na upały ztym kwitnieniem)jest ciemniejsza niż laguna i wielgachna i kolczasta,typowo na płot moim zdaniem,bardzo pachnie.Jak posadzisz ją tam gdzie wiliama mi pokazywałaś to płot zasłoni cały
Zana 20:59, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hmmm, czuję się nieco zagubiona we własnym wątku
Widzę, że Kwartecik przejęła pałeczkę i rozgościła się na dobre
No i dobrze, bo jak gospodyni brak to ktoś musi zarządzać.

Cieszę się niezmiernie, że jej ogród spotkał się z tak dużym aplauzem, bo naprawdę na to zasługuje. Zadziwia mnie, jakie bogactwo roślin zgromadziła Ania na stosunkowo niewielkiej powierzchni i jak ma to wszystko pięknie skomponowane. Refleksję mam taką, że muszę się jeszcze baaardzo dużo nauczyć.

Postaram się odpowiedzieć na posty, choć nie wiem czy ogarnę w takiej ilości.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:03, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
O to jest to - Koło Gospodyń Ogrodowych


Kwartecik dała pomysł, Gosia już ochrzciła KGO. Idea bardzo mi się podoba, trzeba ją wcielać w życie, na ile się da.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:05, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kwartet napisał(a)
Anula ta bylinowa naparstnica za mna chodzi już od zeszłego roku, może gdzie leży u ciebie jakaś nieużywana,to ja bym poużywała.
Łucja no popatrz jakie sprytne bestie.


Na razie nie leży nigdzie żadna zabłąkana, ale notuję w pamięci. A że sklerozę już mam i pamięć niestety krótkoterminową to proszę się głośno przypominać. Jak się jakieś nadwyżki wyprodukują to obdzielę.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:07, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Anuś, a jak myślisz, przeżyją te naparstnice przeprowadzkę teraz, w czasie kwitnienia, czy lepiej poczekać?


Agatko, mam nadzieję, że się powstrzymałaś z ich przesadzaniem w te upały. To znaczy, ja bym nie ryzykowała.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies