Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 20:21, 09 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asia, bo po prostu na razie nie mam gdzie posadzić. To znaczy wolnego terenu mam od groma, ale to wszystko do przekopania.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Helen 21:34, 09 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Kasia_CS napisał(a)


O nawodnieniu też już ostro myślę, eM robił jakieś wstępne rozeznanie, bo sam by robił. Można się zajechać z tym podlewaniem, mimo że mam pod nosem ogródek, to jednak rośliny u mnie nie mają możliwości się ukorzeniać jak w normalnych warunkach i też większość na patelni. Fajnie byłoby wieczory milej spędzać niż przy podlewaniu i opedzaniu się od komarów

Kurcze, mogę się pod tym podpisać. To ślęczenie z wężem w ręku jest koszmarne i tyle miłego dnia upływa
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:37, 09 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Anulka, jak Ty masz pięknie Zaraziłaś mnie hakone i jeżówkami bladymi i chyba znowu (w sensie jeszcze przed zimą) będę tetrisować.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 21:55, 09 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Anulka, weszłabyś do mnie i podpowiedziała co mam zrobić z rabatą?
____________________
Helen - Hortensjowo
Johanka77 22:17, 09 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)
Asia, bo po prostu na razie nie mam gdzie posadzić. To znaczy wolnego terenu mam od groma, ale to wszystko do przekopania.


Znam to
Całe szwadrony roślin stoją w donicach i czekają
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kokesz 22:26, 09 lip 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Johanka77 napisał(a)
Ania, w zasadzie na nic.
Po prostu ich intensywny róż do niczego mi nie pasuje.

Rok temu zabrałam je z brzozowej, bo je hakonki zjadły. I teraz siedzą na dolnej rabacie przytulone na przeczekanie.


Ja byłabym chętna, pokryłabym koszty wysyłki
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Zana 23:21, 09 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen napisał(a)
Anulka, jak Ty masz pięknie Zaraziłaś mnie hakone i jeżówkami bladymi i chyba znowu (w sensie jeszcze przed zimą) będę tetrisować.


Hakone rozpanoszyła się po wielu wątkach, tak więc odkrywcza nie jestem. A jeżówka blada jest faktycznie urocza, taka subtelna, ktoś ją nazwał baletnicą i coś w tym jest. Jest u mnie pierwszy rok więc za wiele o niej napisać nie mogę.

U Ciebie byłam, napisałam co bym zrobiła.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:22, 09 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka77 napisał(a)


Znam to
Całe szwadrony roślin stoją w donicach i czekają


U mnie co prawda szwadrony przetrzebione, ale jeszcze to i owo się w tych donicach pałęta. Muszę poskramiać swój optymizm co do mocy przerobowych.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:22, 09 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kokesz napisał(a)


Ja byłabym chętna, pokryłabym koszty wysyłki


To dogaduj się z Johanką.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 23:26, 09 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Zana napisał(a)


To dogaduj się z Johanką.


Anulka, to na wiosnę jak będziesz nadal zainteresowana Butterfly Kisses daj znać. Dam Ci jedną kępę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies