Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

ANNA1976 20:47, 06 cze 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Asiu strasznie podoba mi się twój kominek w ogrodzie
____________________
Ogród pod sosnami
Toszka 21:33, 06 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
kominek jest urokliwy i nie wierzę, że siedząc wieczorem na tarasie nie wstawiacie i nie palicie tam nastrojowych świec lub lampionów
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
makadamia 07:08, 07 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ojej, dziewczyny, sprawiacie, że zaczynam żałować, że zamiast zasłaniać go jak się tylko da, nie zrobiłam przed nim uroczego placyka ze starej cegły

Ale kiepsko się pije kawę, jak ci do niej lecą igły, dlatego z kominka korzystamy w domu, a na zewnątrz siedzimy na tarasie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
wrobelki 08:42, 07 cze 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Witam się u Ciebie super ogród się szykuję będę kibicować
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Makusia 12:26, 07 cze 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu,
no już wiem skąd ten dar plastyczny u Ciebie
Ależ idziesz- jak Przecinak- kibicuję i zaznaczam

PS. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
JoannaDe 13:12, 07 cze 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Toszka napisał(a)
kominek jest urokliwy i nie wierzę, że siedząc wieczorem na tarasie nie wstawiacie i nie palicie tam nastrojowych świec lub lampionów


o to to Pierwsza rzecz jaka mi przyszła na myśl po zobaczeniu kominka. Az się prosi
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
ANNA1976 13:17, 07 cze 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Toszka napisał(a)
kominek jest urokliwy i nie wierzę, że siedząc wieczorem na tarasie nie wstawiacie i nie palicie tam nastrojowych świec lub lampionów


Wieczory przy kominku w ogrodzie z lampką dobrego wina
Marzenie
____________________
Ogród pod sosnami
Rumianka 17:20, 07 cze 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Przyszłam od Sylwii ze Szmaragdowej Doliny...Pytasz tam o żylistek. Zylistek u mnie rósł zaledwie 3 lata i wyciepałam go na zbity pysk. Kwitnie ślicznie, ale potem tkwi taka zielona kopuła, zwykła kupa zielska, a korzenie ma gigantyczne, chyba jak dąb Bartek...Przyrosty gałązek też duże i nie wybarwia liści...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
makadamia 09:40, 08 cze 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Aniu, Asiu, Wróbelki, Makusiu, Asiu - macham do Was

Rumianko - to jest bardzo cenna wiadomość - dziękuję Ci serdecznie. Tego się właśnie obawiałam. Żylistek wylatuje niniejszym z mojej listy chciejstw.
Podobną obawę mam względem orszeliny, którą mimo wszystko już zamówiłam. Zobaczymy.

Tymczasem lekcja poglądowa nt wagi właściwego przygotowania gleby:



Część trawnika robiliśmy jeszcze w kwietniu, potem nam zabrakło ziemi, zamówiliśmy u innego dostawcy - przywiózł śliczną ziemię z Bronisz i na niej zrobiliśmy pozostałą część trawnika.
Myślę, że po kolorze trawy łatwo się zorientować, która część jest która.

I teraz pytanie: jak pomóc tej trawie na słabszej ziemi? Wiem, że się młodych trawników nie nawozi nawozami sztucznymi, ale czy mogę popryskać humusem w płynie? Albo podlewać gnojówką z pokrzyw?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
jazzy 12:32, 08 cze 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Cześć Asia, widzę, że tworzysz piękny kawałek ogrodu. Uważam, że takie cieniste ogrody mają mnóstwo uroku i magii Kibicuję Ci bardzo i będę podglądać dalsze poczynania
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies